Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 149,579,376.00 165 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 458,852 2019-05-08 2019-05-09 28221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Prill 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 46,220 2019-05-08 2019-05-09 28021110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. 6% Mars 2019 NJA. sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 97,380 2019-05-08 2019-05-09 27921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. 6% Mars2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,507,584 2019-05-08 2019-05-09 28121110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Prill 2019 NJA. sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 80,800 2019-04-05 2019-04-08 20521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,456,320 2019-04-05 2019-04-08 20221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Mars 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 40,460 2019-04-05 2019-04-08 20421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Shkurt 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 449,760 2019-04-05 2019-04-08 20321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 37,440 2019-03-08 2019-03-11 14421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 504,300 2019-03-08 2019-03-11 14721110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Shkurt 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,291,080 2019-03-08 2019-03-11 14621110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Janar 2019 per NJA sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 83,340 2019-03-08 2019-03-11 14521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 38,700 2019-01-24 2019-01-25 3621110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Nentor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 694,740 2018-12-28 2019-01-03 87821110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2018 . listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 315,000 2018-12-26 2019-01-03 85121110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,231,900 2018-12-28 2019-01-03 87921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 96,840 2018-12-26 2018-12-27 84721110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 39,000 2018-12-26 2018-12-27 84821110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,146,000 2018-12-26 2018-12-27 85021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 114,000 2018-12-26 2018-12-27 84921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,108,100 2018-12-17 2018-12-18 83021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 37,800 2018-12-17 2018-12-18 83221110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Tetor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 587,420 2018-12-17 2018-12-18 83121110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 98,640 2018-12-17 2018-12-18 83321110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Tetor 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,997,780 2018-11-05 2018-11-06 73721110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko. Tetor 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 100,620 2018-11-02 2018-11-05 74021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko. 6% Shtator 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 534,300 2018-11-02 2018-11-05 73821110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko.Tetor 2018 liste pagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 47,160 2018-11-02 2018-11-05 73921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko. 6% Shtator 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 719,340 2018-10-11 2018-10-12 67921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike Bashkia Fier Shtaor 2018, VKB 83 dt 19.09.2018, mirat Pref 1550/1 dt 1.10.2018,sipas listėpagesės,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,247,860 2018-10-11 2018-10-12 67821110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike nj.admin Libofshė, Mbrostar,Portėz,Topojė, Dėrmenas,Qendėr Shtaor 2018, VKB 83 dt 19.09.2018, mirat Pref 1550/1 dt 1.10.2018,
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 49,680 2018-10-09 2018-10-10 66321110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko.,nj.administrative Libofshė, Portėz,Topojė,Dėrmenas,Qendėr,VKB 84 dt 19.09.2018,mirat prefek 1550/1 dt 01.10.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 118,620 2018-10-09 2018-10-10 66421110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė eko.,Bashkia Fier, VKB 84 dt 19.09.2018,mirat prefek 1550/1 dt 01.10.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,801,020 2018-09-11 2018-09-12 59521110012018 Ndihme ekonomike NDIHME EKONIMIKE PER BASHKIN FIER GUSHT 2018 VKB 79 DT 20/08/2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 446,520 2018-09-11 2018-09-12 59621110012018 Ndihme ekonomike NDIHME EKONIMIKE PER BASHKIN FIER GUSHT 2018 VKB 79 DT 20/08/2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 45,720 2018-09-04 2018-09-06 57221110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihmė ekonomike 6% Korrik 2018,nj.admin Libofshė, Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmenas,Qendėr, VKB 80 dt 20.08.2018,mirat pref.1337/1/2 dt 23.08.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 117,360 2018-09-04 2018-09-06 57321110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001,ndihmė ekonomike 6% Korrik 2018,Bashkia Fier, VKB 80 dt 20.08.2018,mirat pref.1337/1/2 dt 23.08.2018, sipas listėpagesės,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,220 2018-08-07 2018-08-08 54021110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike Bashkia Fier, VKB 67 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 1,849,740 2018-08-07 2018-08-08 54121110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike nj administrative,Libofshė,Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmėnas,Qendėr,VKB 66 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 461,360 2018-08-07 2018-08-08 54221110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike Bashkia Fier, VKB 66 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 21,060 2018-08-07 2018-08-08 53921110012018 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001, ndihmė ekonomike nj.admin Libofshė, Mbrostar,Portėz,Topojė,Dėrmėnas dhe Qendėr, VKB 67 dt 20.07.2018,mirat prefekti1171/1 dt 24.07.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave