Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,695,094.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) N U H A J Fier 2,284,122 2017-12-13 2017-12-14 78621110012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri Bashkia Fier 2111001 up 23 7.3.2017,nj k 1911/2 7.3.2017,pr permb 30.6.2017,kontrat 1911/5 13.7.2017,sit 1,2,3,4,5,pvmd 2.12.2017 dr e sherbimeve publike,fd 21457,458,459,460,461;seri 50185166,5167,5168,5169,5170 dt 4.12.2017
Bashkia Fier (0909) GAJD COMPANY SH.P.K. Fier 343,872 2016-12-30 2016-12-30 74921110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Pjese kembimi, goma dhe bateri Bashkia Fier 2111001,gomat up.40 dt 15.72016, pv 17.8.2016,njoftim kontr.15.9.2016, fat.17 dt 13.12.2016,seri12148550 fh.13.12.2016,
Bashkia Fier (0909) SABAUDIN SALIAJ Fier 67,100 2015-05-15 2015-05-18 12921110012015 Pjese kembimi, goma dhe bateri RIPARIM AUTOMJETI FR53-74D BASHKIA FIER
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave