Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,768,939.00 101 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,105 2019-05-13 2019-05-14 29721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Prill 2019 per NJ.A akt-rakordim
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 16,810 2019-05-13 2019-05-14 29821110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Prill 2019 per NJ.A akt-rakordim
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 204,205 2019-05-07 2019-05-08 27421110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Prill 2019 fat.224 seri 61424224 dt.25.04.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 50,680 2019-02-26 2019-02-27 11121110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Janar 2019 fat.155 seri 61424155 dt.28.1.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 9,265 2019-02-26 2019-02-27 11821110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta sipas akt-rakordimit dt.25.2.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 50,765 2019-02-26 2019-02-27 11621110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta sipas akt-rakordimit dt.25.2.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 39,920 2019-02-26 2019-02-27 11721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta sipas akt-rakordimit dt.25.2.2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 52,670 2019-02-15 2019-02-18 8721110012019 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Janar 2019 fat.411 seri61424411 dt.24.12.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 2,090 2018-12-24 2018-12-26 84421110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Nentor 2018 fat 4005seri 61424005 dt 27.11.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 87,905 2018-12-12 2018-12-13 82621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Nentor 2018 fat 984seri 61423984 dt 27.11.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 30,380 2018-11-15 2018-11-16 78421110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2018 fat 916,925seri 61423916,61423925 dt 31.10.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 100,120 2018-11-07 2018-11-08 74721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 posta Tetor 2018 fat 905 seri 6142390555 dt 26.10.2018
Bashkia Fier (0909) ALBANIAN COURIER Fier 1,911 2018-10-19 2018-10-22 71721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar dėrgim projketi AGROLABS, Urdh dt 31.05.2018,fat 1010045068 dt 31.05.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,470 2018-10-18 2018-10-19 71221110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001, shėrbim postar i nj.administrative, fat 26970608,fat 61423575,16486457,50295114,61423578,61423560,58056103,61423566 sipas akt rakordimit
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 98,545 2018-10-05 2018-10-08 64521110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001, shėrbim postar,fat 55 seri 61423555 dt 26.09.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 8,520 2018-09-19 2018-09-20 62321110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar, fat 16486456,61423530,26970607,58056102,61423520,50295113,61423513,26967345,61423545
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 102,945 2018-09-19 2018-09-20 62221110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar, fat 507 seri 61423507 dt 28.08.2018
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,650 2018-09-03 2018-09-04 56621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar,fat 58056240,58056232, 58056001,58056101,50295112,26967344,26970606,16486455 pėr nj.admin Libofshė.Mbrostar,Qendėr,Topojė,Portėz,Cakran,Levan,Frakull
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 205,770 2018-09-03 2018-09-04 56721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001,shėrbim postar,fat 227 seri 58056227 dt 26.07.2018 pėr Bashkinė Fier
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 51,640 2018-07-13 2018-07-16 50221110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 255 ,seri 58056255
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 12,765 2018-07-13 2018-07-16 50321110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 seri 58056260,275,266,50295111,26970605,16486454,26967343,2124900.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 37,940 2018-06-19 2018-06-20 44121110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 305 ,seri 58056305
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 16,720 2018-06-19 2018-06-20 44021110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 seri 58056475,60,325,328,310,316,50295109,16486453,26970604,26967342,2124899.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 373,914 2018-05-28 2018-05-29 38721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 455 26.4.2018,seri 58056455
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 17,010 2018-05-11 2018-05-14 34421110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd seri 58056475,60,67,16486050,26970603,2124898,2696734026967341,50295108,56056478.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 14,430 2018-04-24 2018-04-25 29021110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 1648048,26970725,26970728,0716,0710,0601,50295107,2124897,16486049
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 35,676 2018-04-11 2018-04-12 24621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 705 27.3.2018,seri 26970705
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 13,362 2018-03-26 2018-03-27 20621110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 16486048,11520100,2124896,50296798,26967338,0807,0810,50295106,50296791,26970823.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 60,234 2018-03-26 2018-03-27 20721110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 785 26.2.2018,seri 50296785
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 53,142 2018-02-13 2018-02-14 11121110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 705 seri 50296705 26.12.2017
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 12,810 2018-02-13 2018-02-14 11021110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 50296725,710,716,105,728,16486047,11520099,2124895,26967336.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 73,698 2018-01-24 2018-01-25 4221110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 505 26.12.2017,seri 50298505
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 38,232 2018-01-24 2018-01-25 4121110012018 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 50296505,517,50296510,526,50295104,50296529,11520097,2124893,16486046,26967335,6200137 29.12.2017
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 54,900 2017-12-11 2017-12-12 77021110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 905 24.11.2017,seri 50295055
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 13,986 2017-12-11 2017-12-12 76921110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 50296910,925,916,50295103,50296928,26967333,16486045,2124892,11520096
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 62,490 2017-11-14 2017-11-15 73121110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 955 31.10.2017,seri 50295055
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 18,930 2017-11-14 2017-11-15 73021110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 ,njesit admin fd i 50296977,6962,6980,5102,6968,seri 11520095,16486044,2124891,26967332.
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 57,138 2017-10-09 2017-10-10 65221110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 26.9.2017 seri 50295055
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 12,930 2017-10-09 2017-10-10 65121110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 50295101,269667331,11520094,50295060,50295078,5029075,2124890,16486043,50295066 29.9.2017
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 18,972 2017-09-12 2017-09-13 60421110012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 fd 674 seri 26970956 26.08.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave