Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,844,839.00 406 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 115,426 2018-10-08 2018-10-09 65121110012018 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier 2111001,lidhje kontrate energjie ,preventiv 936568 dt 5.10.2018, seri 046855
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 18,194 2016-10-20 2016-10-20 58321110012016 Elektricitet Bashkia Fier 2111001 fd 9. 29.9.2016 11520082,26972600,2582,2597,7316,7317,16486031,2124876
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2016-05-19 2016-05-19 96321110062016 Elektricitet 2111006 Nd Sherbimeve Publike Fier nr FI1B040012301379
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 19,140 2016-05-18 2016-05-18 27121110012016 Elektricitet Bashkia Fier 2111001 nr klienti 8240091
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 17,640 2016-02-10 2016-02-10 7521110012016 Elektricitet Bashkia Fier 2111001nr klienti 8208031
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2016-02-08 2016-02-09 6421110012016 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1701133064430
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2016-02-08 2016-02-09 6221110012016 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1701133064430
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2016-02-08 2016-02-09 6321110012016 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1701133064430
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2016-02-08 2016-02-09 6521110012016 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1701133064430
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 34,893 2015-11-11 2015-11-11 77021110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1070144044803 Gusht+kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 2,730 2015-11-11 2015-11-11 77421110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B70144044804 Shtatort +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 369 2015-11-11 2015-11-11 77721110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150081107981 Shtator +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,433 2015-11-10 2015-11-11 76521110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B030032035930 Korrik-Shtator+kamata
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,280 2015-11-11 2015-11-11 78021110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150085104789 Shtator +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 458 2015-11-11 2015-11-11 78121110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170095035137 Korrik +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 56,448 2015-11-11 2015-11-11 790621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170141044638 Qershor
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,155 2015-11-11 2015-11-11 77521110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150081107981 Korrik+kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 48,450 2015-11-11 2015-11-11 794621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B150232304674
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 54,212 2015-11-11 2015-11-11 79821110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B150232304674 Shtator
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 56,431 2015-11-11 2015-11-11 80221110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170104035502 Gusht
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,835 2015-11-11 2015-11-11 77221110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B70144044804 Korrik +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,143 2015-11-11 2015-11-11 77621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150081107981 Gusht+kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,044 2015-11-10 2015-11-11 76621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B030028031785 Korrik-Shtator+kamata
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,044 2015-11-10 2015-11-11 76421110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B030120064586 Korrik-Shtator+kamata
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 430 2015-11-11 2015-11-11 77921110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150085104789 Gusht +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 48,450 2015-11-11 2015-11-11 795621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B150232304674 Qershor
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 32,535 2015-11-11 2015-11-11 77121110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1070144044803 Shtator+kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 348 2015-11-11 2015-11-11 78521110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170113064430 Gusht +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 340 2015-11-11 2015-11-11 78621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170113064430 Shtator
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 47,863 2015-11-11 2015-11-11 792621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170141044638 Gusht
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 50,971 2015-11-11 2015-11-11 793621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170141044638 Shtator
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 35,263 2015-11-11 2015-11-11 79921110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170104035502 Maj
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 52,970 2015-11-11 2015-11-11 80321110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170104035502 Shtator
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 989 2015-11-10 2015-11-11 76321110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B030015030660 Korrik-Shtator+kamata
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 458 2015-11-11 2015-11-11 78221110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170095035137 Gusht +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 356 2015-11-11 2015-11-11 78421110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170113064430 Korrik +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 29,566 2015-11-11 2015-11-11 76921110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1070144044803 Korrik+kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 350 2015-11-11 2015-11-11 77821110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11E150085104789 Korrik +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 1,702 2015-11-11 2015-11-11 78321110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B170095035137 Shtator +kamat vonesa
Bashkia Fier (0909) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Fier 58,800 2015-11-11 2015-11-11 789621110012015 Elektricitet 2111001 Bashkia Fier nr F11B1701141044638 Maj
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave