Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,781 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 17,889,932.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 36,600 2018-11-15 2018-11-19 78021110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 323 seri 58659323 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 653,610 2018-11-15 2018-11-19 77921110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 322 seri 58659322 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 1,695,303 2018-11-15 2018-11-19 77821110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 321 seri 58659321 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 1,114,662 2018-10-24 2018-10-25 72221110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001, ushq pėr konviktet, up 2 dt 29.01.2018,nj.kontr 964/2 dt 29.1.2018, rap pėrmbl.964/3 dt 25.6.2018,nj.fit. 964/5 dt 25.6.2018,kontr 964/6 dt 29.6.2018,fat 317 seri 58659317, 318 seri 58659318 dt 28.9.18,fh 18 dt 28.9.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 672,636 2018-10-24 2018-10-25 72321110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001,mat pėr konviktet, up 19 dt 5.4.2018,nj.kontr3298/2 dt 5.4.2018, rap pėrmbl.3298/5 dt30.5.2018,nj.fit.3298/7 dt 30.5.2018,kontr3298/7 dt 13.6.2018,fat 175 seri 58659175 dt 14.9.18,fh 35 dt 14.9.18
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 1,610,000 2018-05-24 2018-05-25 38421110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 trajtim ushqimor Shkurt,Mars Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 820,000 2018-05-14 2018-05-15 35321110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 pagesa per shumesportin,trajtim ushqimor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 580,000 2018-04-12 2018-04-13 2592111012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001, trajtim ushqimor Dhjetor 2017, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 7,679,689 2017-12-22 2017-12-29 798211110012017 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 21110001 ushqime up 4dt.29.12.2014 pv.2/1dt.5.01.2015 kontr.per zgjdhje sit.emergj .5.1.2017.fat.666,667,803,804 seri10344666-10344677,20498803-20498804 te prapambetura
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 155,994 2015-12-30 2015-12-30 97921110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KONVIKTIN BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) M.C.CATERING Fier 399,402 2015-12-30 2015-12-30 98721110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 5,076 2015-12-30 2015-12-30 97821110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KONVIKTIN BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 114,210 2015-12-22 2015-12-23 94521110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 1,412,097 2015-12-22 2015-12-23 94621110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M.C.CATERING Fier 940,653 2015-12-22 2015-12-22 94721110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave