Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 23,401,738.00 39 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 357,748 2020-05-19 2020-05-20 31521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 215 DT 28.02.20,SERI 85202215,FH 12 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 302,592 2020-05-19 2020-05-20 32021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/11 DT 17.02.20,FAT 218 DT 28.02.20,SERI 85202218,FH 15 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 198,834 2020-05-19 2020-05-20 32121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/16 DT 17.02.20,FAT 228 DT 31.03.20,SERI 85202228,FH 21 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 166,458 2020-05-19 2020-05-20 31421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 229 DT 31.03.20 SERI 85202229 FH 19 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 828,000 2020-05-19 2020-05-20 31821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 154 DT 09.03.20,SERI 85202154,FH 26 DT 09.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 156,000 2020-05-19 2020-05-20 31021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 153 DT 09.03.20 SEI 85202153 ,FH 25 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 46,722 2020-05-19 2020-05-20 31221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 226 DT 31.03.20 SEI 85202226,FH 22 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 10,800 2020-05-19 2020-05-20 31721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 220 DT 28.02.20,SERI 85202220,FH 17 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 74,334 2020-05-19 2020-05-20 31121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 213 DT 28.02.20 SEI 85202213,FH 10 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 196,476 2020-05-19 2020-05-20 31321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 219 DT 28.02.20 SERI 85202219 FH 16 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 255,240 2020-05-19 2020-05-20 31921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 230 DT 31.03.20,SERI 85202230,FH 20 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 235,394 2020-05-19 2020-05-20 31621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 227 DT 31.03.20,SERI 85202227,FH 23 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 333,180 2020-05-18 2020-05-19 30021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 214 DT 28.02.20,SERI 85202214,FH 11DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 506,143 2020-05-18 2020-05-19 30121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 647 DT 31.01.20,SERI 773229647,FH 6 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) DOGEL Fier 145,500 2020-05-18 2020-05-19 29521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME,UP 58 DT12.12.18,KONT 8 DT 06.01.20,PCV 30.01.19,FAT 33 DT 17.02.20 SERI 31200033,FH 9 DT 17.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 1,170 2020-05-18 2020-05-19 30421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 649 DT 31.01.20,SERI 77329649,FH 8 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 80,964 2020-05-18 2020-05-19 30521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6,DT 06.01.20 ,FAT 212 DT 28.02.20,SERI 85202212,FH 9/1 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 172,770 2020-05-18 2020-05-19 30321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 644 DT 31.01.20,SERI 77329644,FH 3 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 138,150 2020-05-18 2020-05-19 29721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20 ,FAT 217 DT 28.02.20,SERI 85202217,FH 14 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 84,870 2020-05-18 2020-05-19 29921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 646 DT 31.01.20,SERI 77329646,FH 5 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 267,988 2020-05-18 2020-05-19 30221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 216 DT 28.02.20,SERI 85202216,FH 13DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 33,960 2020-05-18 2020-05-19 29621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20,PCV 31.01.20 ,FAT 648 DT 31.01.20,SERI 77329648,FH 7 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) DOGEL Fier 345,468 2020-05-18 2020-05-19 29421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME,UP 58 DT12.12.18,KONT 8 DT 06.01.20,PCV 31.01.20,FAT 32 DT 31.01.20 SERI 31200032,FH 1 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 573,045 2020-05-18 2020-05-19 29821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIMEMISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 645 DT 31.01.20,SERI 77329645,FH 4 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 36,600 2018-11-15 2018-11-19 78021110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 323 seri 58659323 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 653,610 2018-11-15 2018-11-19 77921110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 322 seri 58659322 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 1,695,303 2018-11-15 2018-11-19 77821110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 ushq pėr konviktet, up 19dt 05.04.2018,nj.kontr 5.4.2018 vp.30.5.2018 dt 25.6.2018 kontr 3298/7dt 13.6.2018,fat 321 seri 58659321 dt 31.10.18,fh 20 dt 31.10.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 1,114,662 2018-10-24 2018-10-25 72221110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001, ushq pėr konviktet, up 2 dt 29.01.2018,nj.kontr 964/2 dt 29.1.2018, rap pėrmbl.964/3 dt 25.6.2018,nj.fit. 964/5 dt 25.6.2018,kontr 964/6 dt 29.6.2018,fat 317 seri 58659317, 318 seri 58659318 dt 28.9.18,fh 18 dt 28.9.18
Bashkia Fier (0909) Sinani Trading Fier 672,636 2018-10-24 2018-10-25 72321110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001,mat pėr konviktet, up 19 dt 5.4.2018,nj.kontr3298/2 dt 5.4.2018, rap pėrmbl.3298/5 dt30.5.2018,nj.fit.3298/7 dt 30.5.2018,kontr3298/7 dt 13.6.2018,fat 175 seri 58659175 dt 14.9.18,fh 35 dt 14.9.18
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 1,610,000 2018-05-24 2018-05-25 38421110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 trajtim ushqimor Shkurt,Mars Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 820,000 2018-05-14 2018-05-15 35321110012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 pagesa per shumesportin,trajtim ushqimor Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 580,000 2018-04-12 2018-04-13 2592111012018 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001, trajtim ushqimor Dhjetor 2017, sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 7,679,689 2017-12-22 2017-12-29 798211110012017 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 21110001 ushqime up 4dt.29.12.2014 pv.2/1dt.5.01.2015 kontr.per zgjdhje sit.emergj .5.1.2017.fat.666,667,803,804 seri10344666-10344677,20498803-20498804 te prapambetura
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 155,994 2015-12-30 2015-12-30 97921110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KONVIKTIN BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) M.C.CATERING Fier 399,402 2015-12-30 2015-12-30 98721110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 5,076 2015-12-30 2015-12-30 97821110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat USHQIME PER KONVIKTIN BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 114,210 2015-12-22 2015-12-23 94521110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M. B. KURTI Fier 1,412,097 2015-12-22 2015-12-23 94621110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) M.C.CATERING Fier 940,653 2015-12-22 2015-12-22 94721110012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave