Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,171,636.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) NEXHAT MEHONIQI (L03202402E) Fier 16,020 2018-11-06 2018-11-07 74321110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 vula UP.24 dt.29.8.2018 fat.977 seri 84880372 dt.10.08.2018 Fh.35 dt.10.8.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 25,500 2018-07-13 2018-07-16 49221110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 23.4.2018,pvmd 3.5.2018,fd 19 3.5.2018,seri 10839421,fh 15 3.5.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 11,000 2018-05-17 2018-05-18 36721110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 23.4.2018,pvmd 23.4.2018,fd 18 23.4.2018,seri 10839420,fh 13 23.4.2018
Bashkia Fier (0909) COFFEE CLUB Fier 78,000 2018-04-11 2018-04-12 25621110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2 9.2.2018,pv 12.2.2018,urbr 13.2.2018,pvmd 13.2.2018,fd 1302,seri 58669902,fh 8 13.2.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 21,000 2018-02-06 2018-02-07 7921110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,pv 7.8.2017,pvmd 6.12.2017,fd 17 6.12.2017,seri 10839419,fh 458 6.12.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 23,000 2018-01-24 2018-01-25 4021110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,pv 7.8.2017,pvmd 2.10.2017,fd 16 2.10.2017,seri 10839418,fh 44 2.10.2017
Bashkia Fier (0909) GEZIM HAZIZI Fier 120,000 2017-11-14 2017-11-15 72621110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 33 2.10.2017,pv 2.10.2017,pvmd 1.11.2017,fd 5 1.11.2017,seri 38024605
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 56,000 2017-11-09 2017-11-10 72021110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,ubr 7.8.2017,pvmd 7.9.2017,fd 14,15 7.9.2017,seri 10839414,10839415,fh 36,40 7.9.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 100,000 2017-05-05 2017-05-08 29621110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001, up nr 5 dt 03.03.2017,pv 5 dt 03.03.2017,pv marrje ne dorezim dt 09.03.2017, kerk nr 1340/7 dt 03.03.2017, fat tat nr 10, seri 1083940 dt 09.03.2017, fh nr 12 dt 09.03.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 22,500 2017-02-08 2017-02-09 8121110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,ubr 1.12.2016 ,pv 1.12.2016 fd 5 1.12.2016 10839405,fh 135 1.12.2016
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 21,500 2017-02-02 2017-02-03 4921110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,ub 10.11.2016,pv 10.11.2016,fd 4 10.11.2016 10839404,fh 124 10.11.2016
Bashkia Fier (0909) "P I R R O" Fier 76,000 2016-12-01 2016-12-02 66521110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 46 30.11.2016,pv 1.12.2016,uk 1.12.2016,pvk 1.12.2016 ,fd 78 1.12.2016 42917331,fh 5 1.12.2016
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 19,000 2016-10-14 2016-10-14 57521110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,fd 2 8.8.2016 10839402
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 44,400 2016-07-26 2016-07-26 42121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) COFFEE CLUB Fier 99,200 2016-06-01 2016-06-01 29121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALFRED KOSOVA Fier 8,550 2016-05-27 2016-05-27 28121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 35,100 2015-11-27 2015-12-01 86721110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) SOKOL RROKAJ Fier 22,266 2015-06-29 2015-06-29 17921110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ASTRIT PANAHORI Fier 96,600 2015-05-18 2015-05-18 13421110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) MIRJAN NIÇO (L32002002V) Fier 258,000 2015-05-15 2015-05-18 13521110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE ZYRE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 18,000 2015-03-06 2015-03-06 57211100152015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave