Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,781 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,501,836.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ERISONI COMPANY Fier 4,243,200 2019-09-17 2019-09-18 62321110012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 bijera prit.fotokop.UP.17 dt.12.3.2019RP.2.7.2019 NJF.2.7.2019 kontr.2296/12 dt.22.7.2019 fat.430 seri 75141705 dt.23.7.2019 fh.24 dt.23.7.2019 pvmd.23.7.2019
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 34,000 2019-09-16 2019-09-17 62221110012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 materiale Urdh.15.7.2019 pvmd.17.7.2019 fat.37 seri 10839441 dt.17.7.2019 fh.22 dt.17.7.2019
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 53,000 2019-02-27 2019-02-28 11221110012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 materiale UP.20.11.2018 fat2.5 seri 10839429 dt.20.11.2018 fh.48 dt.20.11.2018 pbmd.20.11.2019
Bashkia Fier (0909) NEXHAT MEHONIQI (L03202402E) Fier 16,020 2018-11-06 2018-11-07 74321110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 vula UP.24 dt.29.8.2018 fat.977 seri 84880372 dt.10.08.2018 Fh.35 dt.10.8.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 25,500 2018-07-13 2018-07-16 49221110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 23.4.2018,pvmd 3.5.2018,fd 19 3.5.2018,seri 10839421,fh 15 3.5.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 11,000 2018-05-17 2018-05-18 36721110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 23.4.2018,pvmd 23.4.2018,fd 18 23.4.2018,seri 10839420,fh 13 23.4.2018
Bashkia Fier (0909) COFFEE CLUB Fier 78,000 2018-04-11 2018-04-12 25621110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2 9.2.2018,pv 12.2.2018,urbr 13.2.2018,pvmd 13.2.2018,fd 1302,seri 58669902,fh 8 13.2.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 21,000 2018-02-06 2018-02-07 7921110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,pv 7.8.2017,pvmd 6.12.2017,fd 17 6.12.2017,seri 10839419,fh 458 6.12.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 23,000 2018-01-24 2018-01-25 4021110012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,pv 7.8.2017,pvmd 2.10.2017,fd 16 2.10.2017,seri 10839418,fh 44 2.10.2017
Bashkia Fier (0909) GEZIM HAZIZI Fier 120,000 2017-11-14 2017-11-15 72621110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 33 2.10.2017,pv 2.10.2017,pvmd 1.11.2017,fd 5 1.11.2017,seri 38024605
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 56,000 2017-11-09 2017-11-10 72021110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 2.8.2017,ubr 7.8.2017,pvmd 7.9.2017,fd 14,15 7.9.2017,seri 10839414,10839415,fh 36,40 7.9.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 100,000 2017-05-05 2017-05-08 29621110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001, up nr 5 dt 03.03.2017,pv 5 dt 03.03.2017,pv marrje ne dorezim dt 09.03.2017, kerk nr 1340/7 dt 03.03.2017, fat tat nr 10, seri 1083940 dt 09.03.2017, fh nr 12 dt 09.03.2017
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 22,500 2017-02-08 2017-02-09 8121110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,ubr 1.12.2016 ,pv 1.12.2016 fd 5 1.12.2016 10839405,fh 135 1.12.2016
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 21,500 2017-02-02 2017-02-03 4921110012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,ub 10.11.2016,pv 10.11.2016,fd 4 10.11.2016 10839404,fh 124 10.11.2016
Bashkia Fier (0909) "P I R R O" Fier 76,000 2016-12-01 2016-12-02 66521110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 46 30.11.2016,pv 1.12.2016,uk 1.12.2016,pvk 1.12.2016 ,fd 78 1.12.2016 42917331,fh 5 1.12.2016
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 19,000 2016-10-14 2016-10-14 57521110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 up 8.8.2016,pv 8.8.2016,fd 2 8.8.2016 10839402
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 44,400 2016-07-26 2016-07-26 42121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) COFFEE CLUB Fier 99,200 2016-06-01 2016-06-01 29121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALFRED KOSOVA Fier 8,550 2016-05-27 2016-05-27 28121110012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 35,100 2015-11-27 2015-12-01 86721110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) SOKOL RROKAJ Fier 22,266 2015-06-29 2015-06-29 17921110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ASTRIT PANAHORI Fier 96,600 2015-05-18 2015-05-18 13421110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) MIRJAN NIĒO (L32002002V) Fier 258,000 2015-05-15 2015-05-18 13521110012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MATERIALE ZYRE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ADRIATIK HOXHA / FIER Fier 18,000 2015-03-06 2015-03-06 57211100152015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave