Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,322,422.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 33,000 2020-02-10 2020-02-11 9521110012020 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumentacion kerkese kontr. fat.442 seri 78873261 fh.42
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 304,360 2019-12-23 2019-12-24 85521110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 296,000 2019-12-23 2019-12-24 85321110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 86,502 2019-12-23 2019-12-24 85421110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.3273 seri 78873192 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 416,400 2019-11-11 2019-11-12 78721110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.325 seri 68522994fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 484,200 2019-10-25 2019-10-28 74121110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 dokumenta kontr.01.07.2019 fat.311 seri 68522980 fh. pvmd
Bashkia Fier (0909) DHIMITRAQ KOSTA Fier 141,600 2019-09-11 2019-09-12 57921110012019 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 shtypshkrime UP.9 dt.25.9.2019FO.29.5.2019 VP.31.5.2019 fat.89-90seri 75296919-75296920 dt.11.06.2019 fh.14-15 dt.11.6.2019 pvmd11.6.2019 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 762,600 2018-09-20 2018-09-21 62521110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001,blerje dokumentacioni,kėrkesė 3317 dt 6.4.2018,kėrk.shtyp.33171 dt 14.4.2018,kontr 3317/2 dt 26..2018,fat 299 seri 62526384 dt 3.7.2018,fh 30 dt 3.7.2018,pv marrje dor dt 3.7.2018
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 717,900 2018-08-14 2018-08-15 55521110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001,blerje dokumentacioni,kėrkesė 3317 dt 6.4.2018,kėrk.shtyp.33171 dt 14.4.2018,kontr 3317/2 dt 26..2018,fat 252 seri 62526337 dt 8.6.2018,fh 20 dt 8.6.2018,pv marrje dor dt 8.6.2018
Bashkia Fier (0909) RAMA - GRAF Fier 441,240 2018-07-19 2018-07-20 51321110012018 Blerje dokumentacioni SHTYPSHKRIME PER BASHKIN FIER FAT 41 DT 04/05/2018 SERI 56109989
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 114,720 2018-02-08 2018-02-09 9421110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 kerkese 8698 23.10.2017,kontrat 8698/2 2.11.2017,amd 607 14.11.2017,fd 612 14.11.2017,seri 47572495,fh 54 14.11.2017
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 42,000 2018-02-08 2018-02-09 9321110012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 kerkese 7213 11.9.2017,kontrat 7213/2 19.9.2017,amd 529 3.10.2017,fd 533 3.10.2017,seri 47572416,fh 45 3.10.2017
Bashkia Fier (0909) YMERAJ 1 Fier 118,800 2017-08-23 2017-08-24 55121110012017 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 up 30 20.6.2017,pv 5 20.6.2017,urb 21.6.2017,pvmd 21.6.2017,fd 134 seri 39126435,fh 31 21.6.2017
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 579,300 2017-07-13 2017-07-14 48121110012017 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 ker bm 7088 25.10.2016,kont 5340/2 17.1.2017,ub 25.1.2017,pmd 25.1.2017,fd 118,119 27.3.2017,seri 37436500,501,fh 13,14 27.3.2017
Bashkia Fier (0909) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Fier 14,700 2017-04-11 2017-04-13 23621110012017 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 ker bm 7088 25.10.2016,kont 5340/2 17.1.2017,ub 25.1.2017,pmd 25.1.2017,fd 11 25.1.2017,seri 37436393,fh 3 25.1.2017
Bashkia Fier (0909) RAMA - GRAF Fier 131,760 2017-02-13 2017-02-14 9421110012017 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 kerk per blerje shtyp,up 50 2.12.2016,fo 2.12.2016,pv 27.12.2016,fd 168 40776350 27.12.2016,fh 143 27.12.2016
Bashkia Fier (0909) YMERAJ 1 Fier 69,500 2016-03-10 2016-03-10 11721110012016 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) YMERAJ 1 Fier 118,680 2016-03-04 2016-03-04 11521110012016 Blerje dokumentacioni MATERIALE PER BASHKINE FIER
Bashkia Fier (0909) YMERAJ 1 Fier 115,200 2015-10-09 2015-10-12 62821110012015 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) KREYZA & DM Fier 333,960 2015-07-07 2015-07-08 20321110012015 Blerje dokumentacioni Bashkia Fier 2111001 likujdiim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave