Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4,350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 649,291.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 7,000 2019-11-26 2019-11-27 81021020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese per bursa per nxenesit konviktore vkm 776 dt 28.12.2018 kerkesa 949 dt 20.11.2019 shkresa 3341/79 dt 30.05.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 28,000 2019-10-18 2019-10-21 71021020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 7,000 2019-10-18 2019-10-21 71121020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 14,000 2019-10-18 2019-10-21 71221020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 21,000 2019-08-27 2019-08-28 62621020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese per bursa nxenesit konviktore shkrese MFE 3341 dt 30.05.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 50,992 2019-07-23 2019-07-24 54321020012019 Bursa - Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktore listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 122,668 2018-06-25 2018-06-26 43721020012018 Bursa Bashkia Berat 2102001,bursa per nxenesit konviktore shkrese nr 7256/2 dt 16.05.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 122,874 2018-06-25 2018-06-26 43621020012018 Bursa Bashkia Berat 2102001,bursa per nxenesit konviktore shkrese nr 7256/2 dt 16.05.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 8,846 2017-12-20 2017-12-22 92421020012017 Bursa Bashkia Berat 2102001, pagese per bursa per nxenesit konviktore sipas vkb nr 15 dt 28.02.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 14,184 2017-12-20 2017-12-22 92321020012017 Bursa Bashkia Berat 2102001, pagese per bursa per nxenesit konviktore sipas vkb nr 15 dt 28.02.2017
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 46,260 2017-12-20 2017-12-22 92521020012017 Bursa Bashkia Berat 2102001, pagese per bursa per nxenesit konviktore sipas vkb nr 15 dt 28.02.2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 206,467 2017-12-20 2017-12-22 92221020012017 Bursa Bashkia Berat 2102001, pagese per bursa per nxenesit konviktore sipas vkb nr 15 dt 28.02.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave