Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4,335 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 13,679,545.00 122 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Berat 268,915 2020-04-24 2020-04-28 20821020012020 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat pagese energji eletrike mars 2020 permbledhese e faturave mars 2020
Bashkia Berat (0202) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Berat 345,456 2020-03-26 2020-03-30 17121020012020 Elektricitet 2102001 bashkia berat shpenzime fature energji elektirke shkurt 2020 kontrata a015246, a015360, a041072,aa015224, ,b040815, d041127, b041113, c041116, b041448, a015241, b015365,a015252
Bashkia Berat (0202) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Berat 357,822 2020-02-20 2020-02-21 8121020012020 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat energji elektrike janar 2020, kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,040815,041127,A41113,A41116,A41448,15241,15365
Bashkia Berat (0202) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Berat 304,564 2020-01-28 2020-01-29 3221020012020 Elektricitet 2102001 bashkia berat shpenzime fature energjie dhjeto 2019
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 226,579 2019-12-13 2019-12-16 84921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese energji elektrike nentor 2019 bashkia berat dhe zjarrfikese
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 156,568 2019-12-04 2019-12-05 81121020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese ergjine elektrike tetor 2019 per bashkine berat dhe zjarrfikset
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 221,385 2019-10-21 2019-10-22 71921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagesekontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,A041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 FATURA SHTATOR 2019 ENERGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 196,927 2019-09-19 2019-09-20 66921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,B15365 FATURA GUSHT 2019 DT 31.08.2019 ENETGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 193,068 2019-08-19 2019-08-20 60821020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,B15365 energji elektrike korrik 2019
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 126,661 2019-07-23 2019-07-24 55121020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,B15365 ENERGJI ELEKTRIKE QERSHOR 2019
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 165,554 2019-06-26 2019-06-27 44021020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,A041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 FATURAT MAJ 2019 ENERGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 208,596 2019-05-22 2019-05-23 36421020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 prill 2019 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 2,776 2019-04-08 2019-04-09 20621020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata BE1A120001015252 pagese kamat vonesat fatura 04.04.2019
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 379,060 2019-03-20 2019-03-21 17821020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 FATURA SHKURT 2019 ENERGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 51,000 2019-02-14 2019-02-15 9221020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese detyrimi per kontraten BE1A110004089534 shkresa e permbaruesit 17 dt 22.01.2019
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 322,663 2019-01-25 2019-01-28 3921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B041127,A41113,A41116,A41448,A015241,B015365 fatura dhjetor 2018 dt 31.12.2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 169,407 2018-12-26 2018-12-27 80021020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 shpenzime energji kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 fatura dt 28.11.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 95,968 2018-12-06 2018-12-07 78521020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 shpenzime energji kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 fatura dt 29.10.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 102,012 2018-10-23 2018-10-24 70221020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 shpenzime energji kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 fatura dt 30.09.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 123,427 2018-09-21 2018-09-24 61721020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 shpenzime energji kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 fatura dt 31.08.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 106,190 2018-08-22 2018-08-23 56021020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 fatura korrik 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 82,330 2018-07-18 2018-07-19 49321020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 015246, A 015360,A 041072,A 015224, A 15252, B 15216 fatura qershor 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 16,876 2018-07-18 2018-07-19 49421020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia berat , shpenzime energji kontr a40815,41127,41113,4116,41448,15241,15365 dt 30.06.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 24,822 2018-06-21 2018-06-22 42121020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia berat , shpenzime energji kontr a40815,41127,41113,4116,41448,15241,15365 dt 31.05.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 70,709 2018-06-21 2018-06-22 42021020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia berat , shpenzime energji kontr a15246,a15360,a41072,a15224,15252,15216 dt 28.05.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 97,102 2018-05-21 2018-05-22 33921020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 015246, A 015360,A 041072,A 015224, A 15252, B 15216 fatura prill 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 19,046 2018-05-21 2018-05-22 34021020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 40815,40821,41127,41113,41116,41448,15241,15365 fatura prill, 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 93,807 2018-04-18 2018-04-19 24421020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata B 040815, B 040821, B 041127, A 41113,A 41116, A 41448, B 15241, B 15365 fatura mars 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 241,308 2018-04-18 2018-04-19 24321020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 015246, A 015360,A 041072,A 015224, A 15252, B 15216 fatura mars 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 91,702 2018-03-21 2018-03-23 17421020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata B 040815, B 040821, B 041127, A 41113,A 41116, A 41448, B 15241, B 15365 fatura shkurt 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 249,725 2018-03-21 2018-03-23 17321020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 015246, A 015360,A 041072,A 015224, A 15252, B 15216 fatura shkurt 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 74,095 2018-02-20 2018-02-21 9521020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a40815,040821,041127,a-41113,a-41116,a-41448,15241,15365 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 163,490 2018-02-20 2018-02-21 9421020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a-15246,a-15360,a-41072,a-15224,a-13399,ESKU,B-15216 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 35,150 2018-02-12 2018-02-13 7521020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001, shpenzime energji ,detyrim prapambetur per kontraten 90378
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 121,810 2018-01-19 2018-01-23 3121020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate 40815,40821,41127,41113,a41116,a41448,15241,15365, dt 31.12.2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 297,827 2018-01-19 2018-01-23 3021020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr A15246,a15360,a41072,a-15224,a13399,a15252,b15216 dt 31.12.2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 185,469 2018-01-12 2018-01-16 1721020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a-15246,a-15360,a-41072,a-15224,a-13399,ESKU,B-15216 DT 30.11.2017,
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 95,393 2018-01-12 2018-01-16 1821020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a40815,040821,041127,a-41113,a-41116,a-41448,15241,15365 dt 30.11.2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 32,470 2017-11-17 2017-11-22 85421020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate b-040815.40821.041127.b-41113.41116,41448,15241,15365 fat dt 31.10.2017 energji
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 63,996 2017-11-17 2017-11-21 85321020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.41072.015224.13399.15252,15216 fatura dt.31.10.2017 energji
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave