Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4,350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,852,460.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 109,860 2016-05-18 2016-05-20 35221020012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fat prill 2016 ushqime
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 330,828 2016-04-12 2016-04-18 25421020012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 403-404,dt.31.03.2016
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 443,442 2016-03-08 2016-03-09 13821020012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Berat 2102001,likujdim fature 988-989 dt.29.02.2016
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 115,695 2015-12-29 2015-12-30 90721020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fat dhjetor 2015 ushqime per menca
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 191,916 2015-12-03 2015-12-04 77421020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 956-957.dt.27.11.2015
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 187,620 2015-11-11 2015-11-12 69821020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fatura tetor 2015 ushqime
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 242,352 2015-10-13 2015-10-15 62921020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fatura shtator 2015 ushqime
Bashkia Berat (0202) REGLI SH.P.K Berat 262,957 2015-08-03 2015-08-04 39221020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fat mars ushqime per menca
Bashkia Berat (0202) REGLI SH.P.K Berat 415,898 2015-08-03 2015-08-04 39121020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fat janar 20415 ushqime per menca
Bashkia Berat (0202) M. B. KURTI Berat 551,892 2015-08-04 2015-08-04 39321020012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat bashkia berat lik fatura maj 2015 ushqime
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave