Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4,350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,537,938.00 45 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) AGIM ARAPI Berat 66,000 2018-03-07 2018-03-12 14321020012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 p verbal emergjente dt 03.12.2017 fat nr 1 dt 03.12.2017 materiale te pergjithshme zyre
Bashkia Berat (0202) MIRJAN NIĒO (L32002002V) Berat 10,704 2017-10-12 2017-10-13 78121020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 Up nr 86 dt 11.09.2017 p verbal dt 19.09.2017 fat nr 372 dt 22.09.2017 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) NAIM HYSI Berat 57,600 2017-10-05 2017-10-10 75621020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,up nr 82 dt 29.08.2017 p verbal 28.08.2017 likujdim fat nr 524 dt 08.09.2017 materiale te ndryshme
Bashkia Berat (0202) NAIM HYSI Berat 310,560 2017-09-06 2017-09-13 64621020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Bashkia Berat 2102001up nr 52 dt 01.06.2017 p verbal 05.08.2017 likujdim fat nr 499 dt 05.08.2017 seri 49765049 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) BITRI Berat 5,000 2017-08-01 2017-08-02 57421020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 shpenzime operative per zgjedhjet shkrese kzq nr 4138 dt 16.06.2017 likujdim fat nr 17 dt 05.07.2017
Bashkia Berat (0202) AGIM ARAPI Berat 119,880 2017-07-28 2017-08-01 54621020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,p verbal emergjence dt 17.07.2017 fat nr 42 dt 15.07.2017 seri 47752592
Bashkia Berat (0202) Bledjana Ēifliku Berat 89,000 2017-07-27 2017-08-01 54721020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001UP 75 dt 18.07.2017 fat nr 35 dt 19.07.2017 materiale zyre te pergj
Bashkia Berat (0202) KADRI KOLA Berat 50,000 2017-04-10 2017-04-12 25721020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim urdher prok.nr 170.dt.30.12.2016.pr,verbal dt.30.12.2016,fature nr 25.dt.30.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) Tech Invest Berat 38,400 2017-03-07 2017-03-10 13921020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat likujdim urdher prokurimi 155 dt 09.12.2016 proces verbali15.12.2016 fatura 382 dt 15.12.2016 flete hyrja 112 dt 15.12.2016 orendi zyre
Bashkia Berat (0202) BILBIL MUHAMETANJI Berat 1,400 2017-03-07 2017-03-09 15421020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 160 dt 16.12.2016 proces verbali16.12.2016 fatura 31 dt 16.12.2016 flete hyrja 113 dt 16.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ERVIN LUZI Berat 90,000 2017-03-07 2017-03-08 14721020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 153 dt 09.12.2016 proces-verbali 14.12.2016 fatura 5 dt 15.12.2016 flete hyrja 111 dt 15.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) Nina Bojaxhi Berat 4,400 2017-03-07 2017-03-08 15521020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 135 dt 24.11.2016 proces-verbali 24.11.2016 fatura 7 dt 24.11.2016 flete hyrja 102 dt 24.11.2016 materiale zyra
Bashkia Berat (0202) ARDIAN GJISHTI Berat 1,800 2017-03-07 2017-03-08 14821020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 168 dt 30.12.2016 proces verbali 30.12.2016 fatura 029 dt 30.12.2016 flete hyrja 121 dt 30.12.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ALTIN XHAMO Berat 13,660 2017-03-07 2017-03-08 14121020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 161 -162 dt 21.12.2016;proces-verbali 21.12.2016 fatura 119-120 dt 21.12.2016 flete hyrja 117 dt 21.12.2016 materiale zyra
Bashkia Berat (0202) NAIM HYSI Berat 56,394 2017-02-28 2017-03-01 10521020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim up.nr 11.dt.25.01.2017.p.verb nr 6.dt30.01.2017 fature nr 369.dt.06.02.2017 blerje materiale
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 20,107 2017-01-30 2017-01-31 5221020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 1082.1083.1084.1077.dt.31.12.2016
Bashkia Berat (0202) Ylli Koka Berat 12,200 2016-12-27 2016-12-28 95921020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat likujdim urdher-prokurimi 136 dt 24.11.2016;proces-verbal 24.11.2016 fatura 33 dt 24.11.2016 flete hyrja 101 dt 24.11.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 43,382 2016-12-23 2016-12-27 93521020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 406.407.408.641.643.644.647.928.1000.dt.30.11.2016
Bashkia Berat (0202) ALTIN XHAMO Berat 1,800 2016-12-09 2016-12-12 86921020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BAshkia Berat 2102001,likujdim fature nr 98.dt.09.11.2016,up.nr 129.dt.09.11.2016 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) JUPITER GROUP Berat 6,000 2016-11-09 2016-11-10 79821020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim U.p nr 85.dt.16.06.2016,pr.verbal nr .93.dt.21.06.2016,pr,verbal dt.23.06.2016.fatura nr 519.dt.23.06.2016 blerje bllok ushqimi
Bashkia Berat (0202) IT GJERGJI KOMPJUTER Berat 12,324 2016-10-17 2016-10-18 71521020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 59.dt18.08.2016
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 25,293 2016-05-13 2016-05-16 32821020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat prill 2016 sherbim kontraktual
Bashkia Berat (0202) FLORENC XHINDI Berat 9,450 2016-03-11 2016-03-16 16921020012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr.71 dt.12.11.2015
Bashkia Berat (0202) KADRI KOLA Berat 17,600 2015-12-29 2015-12-30 90421020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fatura dhjetor 2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) SOKOL RROKAJ Berat 21,906 2015-12-23 2015-12-24 87121020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 416 date 07.12.2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) NAIM HYSI Berat 177,408 2015-12-22 2015-12-23 86521020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat dhjetor 2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 51,480 2015-12-23 2015-12-23 86821020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat pagese kthim shume qera papaguar
Bashkia Berat (0202) GENCI HOXHALLARI Berat 90,000 2015-12-15 2015-12-16 81421020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat nentor 2015 matreiale
Bashkia Berat (0202) BILBIL MUHAMETANJI Berat 3,100 2015-12-03 2015-12-04 77021020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 44 dt 10.11.2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 4,900 2015-12-01 2015-12-02 75021020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat nentor 2015 materiale
Bashkia Berat (0202) FBD Berat 13,900 2015-12-01 2015-12-02 74821020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat tetor 2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 5,100 2015-11-09 2015-11-10 68521020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 01 dt 06.10.2015 materiale
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 15,000 2015-11-02 2015-11-03 66021020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 75 dt 30.05.2015 shp operative
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 2,200 2015-11-02 2015-11-03 66221020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik ft 76 date 29.09.2015 materiale
Bashkia Berat (0202) ARDIAN GJISHTI Berat 6,100 2015-09-09 2015-09-10 52521020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 41 dt 06.08.2015 materiale
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 5,700 2015-09-09 2015-09-10 52621020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 55 dt 01.08.2015 materiale operative
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 1,650 2015-06-25 2015-06-26 31821020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat qershor.2015 materiale operative
Bashkia Berat (0202) BILBIL MUHAMETANJI Berat 4,000 2015-06-25 2015-06-26 31621020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat 34 dt 05.06.2015 materiale zyre
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 4,000 2015-06-18 2015-06-18 30221020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fat maj 2015 materiale
Bashkia Berat (0202) ENO SERJANAJ Berat 19,800 2015-06-09 2015-06-10 27021020012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat lik fatura 7 date 08.05.2015 materiale
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave