Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4,350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 950,700.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Berat 204,000 2020-03-18 2020-04-01 15721020012020 Blerje dokumentacioni 2102001 Bashkia Berat pagese kontrata 181 dt 13.01.2020 fatura 17 dt 24.01.2020 seria 87281011 flete hyrja 5 dt 24.01.2020 shtypshkrime
Bashkia Berat (0202) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Berat 144,000 2019-06-20 2019-06-21 43221020012019 Blerje dokumentacioni 2102001 bashkia berat pagese kontrata 2090,1 dt 23.05.2019 fatura 225 dt 12.06.2019 seria 68555894 flete hyrja 42 dt 12.06.2019shtypshkrime
Bashkia Berat (0202) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Berat 144,000 2018-12-26 2018-12-27 82021020012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,shypshkrime fat nr 471 dt 18.10.2018
Bashkia Berat (0202) DRITA XHAMBOLLATI Berat 4,000 2018-12-18 2018-12-19 80221020012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,u prok nr 51 dt 23.10.2018 ,p verbal dt 12.11.2018 fat nr 19 dt 12.11.2018 blerje dokumentacion
Bashkia Berat (0202) DRITA XHAMBOLLATI Berat 128,440 2018-07-17 2018-07-18 48421020012018 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001u prok nr 27 dt 08.06.2018 ,p verbal dt 14.06.2018 fat nr 12 dt 25.06.2018 kancelari
Bashkia Berat (0202) MAGRIP BANA Berat 98,040 2017-07-10 2017-07-11 50921020012017 Blerje dokumentacioni Bashkia Berat 2102001,up nr 53 dt 01.06.2017 pv 14.06.2017 fat 511 dt 14.06.2017 blerje dokumentacionipagese detyrimi financiar sipas vkb.nr 115.dt.22.12.2016,konfirmim prefekture nr 1719.dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) NATASHA DERVISHI Berat 14,430 2017-03-07 2017-03-09 15821020012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Sherbime te tjera bashkia berat 2102001 likujdim urdher prokurimi 23 dt 07.02.2017 proces verbali 08.02.2017 fatura 6 dt 08.02.2017 flete hyrja 14 dt 08.02.2017 kancelari dokumentacion
Bashkia Berat (0202) RAMA - GRAF Berat 39,720 2016-12-27 2016-12-28 96021020012016 Blerje dokumentacioni bashkia berat likujdim urdher-prokurimi 137 dt 18.11.2016 ftesa per oferete dt 22.11.2016 fatura 160 dt 26.11.2016 flete hyrja 104 dt 26.11.2016
Bashkia Berat (0202) TRIPTIK Berat 37,800 2016-05-19 2016-05-20 35821020012016 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat 98 dt 06.05.2016 blerje dokumentacioni
Bashkia Berat (0202) ILIR MANKA Berat 12,480 2015-12-29 2015-12-29 90221020012015 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat nentor 2015 blerje dokumentacioni
Bashkia Berat (0202) TRIPTIK Berat 49,800 2015-11-09 2015-11-10 68621020012015 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat 179 dt 07.10.2015 materiale
Bashkia Berat (0202) TRIPTIK Berat 28,440 2015-07-03 2015-07-03 35521020012015 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat 86 dt 30.06.2015 blerje dokumentacioni
Bashkia Berat (0202) NATASHA DERVISHI Berat 45,550 2015-06-25 2015-06-26 31721020012015 Blerje dokumentacioni bashkia berat lik fat 16 dt 04.06.2015 blerje dokumentacioni
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave