Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,086 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 428,433,445.00 1,086 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 20,300 2017-08-08 2017-08-09 37010780012017 Posta dhe sherbimi korrier Ministria e Integrimit, posta fat 122 dt 31.07.2017 seri 02137123
Ministria e Integrimit (3535) GENTIAN SHKULLAKU Tirane 30,000 2017-08-04 2017-08-07 26810780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, LIK SHERBIM FOTO ,UP NR 30 DT 25.05.2017 , KONTRATE NR 631 DT 2.06.2017 FAT NR 26 DT 3.07.2017 SERI 11309476 ,NJ FIT DT 31.05.20
Ministria e Integrimit (3535) PROJEKTI "ASISTENCA TEKNIKE IPA II CBC" Tirane 34,903 2017-08-04 2017-08-07 3490310780012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1078001 Ministria e integrimit ribursim tvsh udh 44 dt 26.7.17 1608/1 dt 26.7.17 Memo n 1608 dt 26.7.17, situacion 2011/269-346, nr pare 90089250- n fundit 290 ligji 10151 dt 28.9.2009, kont grantit 2011/269-346 dt 22.8.11
Ministria e Integrimit (3535) FATMIRA SINANI Tirane 17,300 2017-08-04 2017-08-07 26710780012017 Shpenzime te tjera transporti Ministria e Integrimit, LIK LARJE AUTOMJETI , PV DT 17.02.2017 , U PROK NR 9 DT 17.02.2017 , KONTRTAE NR 403 DT 23.02.2017 FAT NR 65 DT 24.07.2017 SERI 8143265
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-08-04 2017-08-07 26610780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA UP 19 DT. 21.03.2017 KONTR. 623/2 DT. 03.04.2017 ft nr 83 dt 14.7.17 seri 38573033, pv marrje dorez dt 31.7.17
Ministria e Integrimit (3535) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Tirane 149,868 2017-08-04 2017-08-07 26410780012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Ministria e Integrimit, LIK SIGURACION U PROK NR 34 DT 4.07.2017 , PV DT 4.07.2017 , F OFDT 7.07.2017 , FAT NR 1094,1096,1095, DT 10.07.2017 SERI 4825794,4825796,48257595, PV MARR DOR DT 10.07.2017
Ministria e Integrimit (3535) KASTRATI Tirane 1,904,405 2017-08-03 2017-08-04 26010780012017 Karburant dhe vaj 1078001 Ministria e Integrimit, karburant lik pjesr, shkrese 407/1 dt 27.2.17, njft 1236/4 dt 9.6.17, kont nr 1236/2 dt 6.6.17, ft nr 44 dt 6.7.17 fh nr 16 dt 6.7.17
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2017-08-03 2017-08-04 26310780012017 Te tjera transferta tek individet 1078001 Ministria e Integrimit, perfitim financiar korrik 17 per E.Cani, ligji 169 viti 2013 autorizim dt 2.8.17 listepagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2017-08-03 2017-08-04 26210780012017 Te tjera transferta tek individet 1078001 Ministria e Integrimit, perfitim financiar korrik 17 per E. Xhixho, ligji 169 viti 2013 autorizim dt 2.8.17 listepagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 209,032 2017-08-02 2017-08-03 25810780012017 Elektricitet 1078001 Ministria e Integrimit, energji qershor 2017, klienti TR1B080024110042 ft nr 239982799 dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 33,579 2017-08-02 2017-08-03 25910780012017 Posta dhe sherbimi korrier 1078001 Ministria e Integrimit, abonim shtypi prill-qershor 17, ft 378 379 dt 17.7.17, seri 44118797, 44118798 kont nr 06/1 dt 4.1.17
Ministria e Integrimit (3535) ALEKSANDER ASIMI Tirane 16,753 2017-08-02 2017-08-03 25710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, furznim lule natryrale UP 16 dt 17.3.17 ft oferte 203.17. kont nr 580/3 dt 3.4.17 ft 76 fh nr 3.7.17 pv dorez 5.6.17
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,728,872 2017-08-01 2017-08-02 25010780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 27 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-08-01 2017-08-02 24910780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, pagim detyrimi ndaj L. Qendro korrik 2017, Urdher nr 51 dt 15.4.16, Urdher nr 2176, 4613 dt 23.3.16, Vendim nr 8773 dt 27.7.12
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 161,983 2017-08-01 2017-08-02 25310780012017 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 5 fakt 4 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 441,419 2017-08-01 2017-08-02 25610780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 8 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,087,808 2017-08-01 2017-08-02 25210780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 34 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 532,401 2017-08-01 2017-08-02 25410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 10 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,317,512 2017-08-01 2017-08-02 25510780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga korrik 2017 plan 113 fakt 19 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) ELITE BAILIFF'S OFFICE Tirane 10,200 2017-07-17 2017-07-18 24210780012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 1078001 Ministria e Integrimit,shlyerje vendim gjyqesor per E.Aliko, vendim nr 24 dt 30.1.17, komunik detyr 1183 dt 31.5.17, bordero 17.7.17
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,400 2017-07-17 2017-07-18 24410780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor D.Cekani, ft nr 2078681562, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 80,580 2017-07-17 2017-07-18 24110780012017 Udhetim jashte shtetit 1078001 Ministria e Integrimit, bileta avioni D. Cekani, autorizim nr 1432/1 dt 30.6.17, ft oferte dt 30.6.17, ft nr 815 dt 30.6.17, seri 50439015, marreveshje kuader 1021 dt 10.5.17, kont nr 1432/2 dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 30,800 2017-07-17 2017-07-18 24310780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor K.Gjosha, ft nr 2078681554, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,596 2017-07-17 2017-07-18 23610780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor E.Xhixho, ft nr 216949693 dt 1.7.17, abonenti 24891440862
Ministria e Integrimit (3535) FATMIRA SINANI Tirane 12,800 2017-07-17 2017-07-18 23810780012017 Shpenzime te tjera transporti 1078001 Ministria e Integrimit, larje automjeti qershor 2017, pv dt 17.2.17, UP nr 9 dt 17.2.17, ft oferte dt 21.2.17, kont nr 403 dt 23.2.17, ft nr 57 dt 30.6.17 seri 8143257
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,817 2017-07-17 2017-07-18 24510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor E.Cani, ft nr 207861649, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 118,350 2017-07-17 2017-07-18 24010780012017 Udhetim jashte shtetit 1078001 Ministria e Integrimit, bileta avioni per D.Cekani, E. mero, Autorizim nr 1332/1 dt 28.6.17, ft nr 760 dt 30.6.17 seri 50081660, kontrate nr 1332/2 dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,000 2017-07-17 2017-07-18 24610780012017 Paga baze - Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, celular qershor S.Zotaj, ft nr 2078681588, dt 1.7.17
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 17,791 2017-07-17 2017-07-18 23510780012017 Sherbime telefonike 1078001 Ministria e Integrimit, telefon qershor 2017, ft seri 723952579, dt 30.6.17
Ministria e Integrimit (3535) UJESJELLES KANALIZIME TIRANE (J62005002O) Tirane 17,220 2017-07-17 2017-07-18 23710780012017 Sherbime te tjera 1078001 Ministria e Integrimit, uje qershor 2017, ft seri 3832252 dt 26.6.17, klienti 159444-1
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2017-07-11 2017-07-13 23210780012017 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit, perfitim fianciar ligji 169 viti 2013 aut.03.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2017-07-11 2017-07-13 23310780012017 Te tjera transferta tek individet Ministria e Integrimit, perfitim fianciar ligji 169 viti 2013 aut.03.02.2017
Ministria e Integrimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 21,900 2017-07-11 2017-07-12 23110780012017 Posta dhe sherbimi korrier Ministria e Integrimit, posta fat. 02137108 dt. 30.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,000 2017-07-11 2017-07-12 23410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga qershor 2017 plan 113 fakt 28 listpagese bashkelidhur
Ministria e Integrimit (3535) MERR TAXI Tirane 91,228 2017-07-05 2017-07-06 22910780012017 Udhetim jashte shtetit 1078001 Ministria e Integrimit, shpenzime taxi pv emergjence 12.06.2017 fat. 48659614 dt. 12.06.2017j
Ministria e Integrimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 103,063 2017-07-05 2017-07-06 23010780012017 Udhetim jashte shtetit 1078001 Ministria e Integrimit, bileta avioni autorizim 1192/1 dt 06.06.2017 kontr. 192/3 dt. 12.06.2017 fat. 47340438 dt 12.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) KASTRATI Tirane 195,398 2017-07-04 2017-07-05 22810780012017 Karburant dhe vaj 1078001 Ministria e Integrimit, lik karburantvazhdim kontr. 1236/2 dt. 06.06.2017 fat. 49048052 dt. 08.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 219,000 2017-07-04 2017-07-05 22510780012017 Udhetim jashte shtetit 1078001 Ministria e Integrimit, bileta avioni autorizimi kontr. 1294/3 dt. 15.06.2017 fat. 47340452 dt. 15.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) CLEAN FAST Tirane 9,653 2017-07-04 2017-07-05 22610780012017 Sherbime te tjera Ministria e Integrimit,LARJE XHAMA up 19 dt. 21.03.2017 kontr. 623/2 dt.03.04.2017 fat. 38573023 dt. 22.06.2017
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2017-07-03 2017-07-04 22410780012017 Paga baze Ministria e Integrimit, paga mars 2017 plan 113 fakt 1 listpagese bashkelidhur
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave