Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
VODAFONEALBANIA 2,251,232.00 255 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,136 2019-12-24 2019-12-26 55110730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz telefon fat nr 327122097,dt 01.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-12-24 2019-12-26 55010730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz telefon fat nr 327125584 dt 01.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-12-24 2019-12-26 54910730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz telefon fat nr 327124910 dt 01.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 3,200 2019-12-24 2019-12-26 54810730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz telefon fat nr 327125267 dt 01.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-11-27 2019-12-02 52110730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror te Zgjedhjeve Lik telefon kod abon 1069032 fat 322276922 dt 02.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,793 2019-11-27 2019-12-02 52210730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror te Zgjedhjeve Lik telefon fat 322278747-322281321 dt 02.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-11-27 2019-12-02 52010730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror te Zgjedhjeve Lik telefon kod abon 21883907960 fat 322282235 dt 02.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-11-18 2019-11-19 51710730012019 Sherbime telefonike 1073001 KQZ sherbime celular fat nr 322281914 dt02.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-11-18 2019-11-19 51810730012019 Sherbime telefonike 1073001 KQZ sherbime celular fat nr 32281558 dt 02.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-11-06 2019-11-07 50310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzime cel shtator,fat nr 322137881 dt 01.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-10-28 2019-10-29 48810730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve , shpenz telefon fat nr 322143123 dt 02.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,058 2019-10-23 2019-10-24 48310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzime telefoni fat nr 322140310 dt 02.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-10-23 2019-10-24 48610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzime celulari fat nr 322143201 dt 02.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,700 2019-10-17 2019-10-18 48210730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,,shpenzime celulari fat nr 322143483 dt 01.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-09-30 2019-10-01 45310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzim etelefon fat nr 322018866 dt 02.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-09-19 2019-09-20 44510730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024792 dt 02.09.2019 abonent215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,800 2019-09-19 2019-09-20 44410730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024459 dt 02.09.2019 abonent 2158497717
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-09-19 2019-09-20 44610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz celular gusht,fat nr 322024869 dt 02.09.2019 abonent21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,700 2019-09-19 2019-09-20 45310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenzim etelefon fat nr 322021987 dt 02.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-09-10 2019-09-11 43110730012019 Sherbime telefonike 1073001 KQZ celular korrik ft 282146726 dt 01.08.2019 kodi 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 16,466 2019-09-06 2019-09-10 41310730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz cel fat nr 282144520 dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-09-06 2019-09-10 41210730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz cel fat nr 282141397 dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,815 2019-09-06 2019-09-10 41010730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz cel fat nr 282147000 dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-09-06 2019-09-10 41110730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,shpenz cel fat nr 282147402 dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-07-18 2019-07-19 32810730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari fat nr 320086361 dt 01.07.2019 kod abonenti nr 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-07-17 2019-07-18 32010730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320085685 dt 01.07.2019 kod abonenti 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 17,500 2019-07-17 2019-07-18 32210730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320083548,320091408,320099351,320090941,320086393,320086393,320086105 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-07-17 2019-07-18 31910730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320086036 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-07-17 2019-07-18 32110730012019 Sherbime telefonike 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,shpenz celulari,fat nr 320081037 dt 01.07.2019 kod abonenti 1069032
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,707 2019-06-19 2019-06-20 23610730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320022401,320031041 dt 01062019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-19 2019-06-20 23510730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz cel maj,fat nr 320020571 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-06-17 2019-06-18 23010730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025573 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-06-17 2019-06-18 22810730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025888 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-06-17 2019-06-18 22710730012019 Sherbime telefonike 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 320025211 dt 01.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-30 2019-05-31 18610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenz telefon sipas fat nr 282082956 dt 01.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 15,982 2019-05-22 2019-05-23 17610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenz telefoni,fat nr 282084771 dt 01.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-20 2019-05-21 16410730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282087952 date 01.05.2019 kodi abonentit 21584977137
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 2,400 2019-05-20 2019-05-21 16610730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282088270 date 01.05.2019 kodi abonentit 21883907960
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,000 2019-05-20 2019-05-21 16510730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon fat nr 282087591 date 01.05.2019 kodi abonentit 215908510268
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 4,000 2019-05-08 2019-05-10 14010730012019 Sherbime telefonike 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,telefon,fat nr 282049726 dt 01.04.2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave