Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
UNIONBANKSHA 3,753,718.00 72 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2020-01-06 2020-01-07 410730012020 Paga baze 1073001 KQZ,paga dhjetor 2019 nr punonj plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-12-02 2019-12-03 52710730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga nentor listpagese plan 71 fakt 62
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-11-01 2019-11-04 49610730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga tetor listpagese plan 71 fakt1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 4,940 2019-10-17 2019-10-18 47710730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 142 dt 01.10.2019 listpag dt 16.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-10-02 2019-10-03 45810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 116,025 2019-09-04 2019-09-06 42310730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues KQV,vend i KQZ nr 17 dt 01.02.2019 shkrese nr 14111 dt 02.08.2019 bordero dt 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-09-02 2019-09-03 40210730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga gusht 2019 plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 7,871 2019-09-02 2019-09-03 40810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga punonjes me kontr VKM nr 109 dt 06.03.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-08-05 2019-08-06 38310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 116 dt 27.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,965 2019-08-01 2019-08-02 36010730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,plan 71 fakt 1 listpagese dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 52,414 2019-08-01 2019-08-02 36710730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-07-29 2019-07-30 35410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta bordero dt 29.07.2019,urdh rn 84 dt 05.06.2019 urdh nr 110 dt 16.07.2019,urdh nr 113 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 62,331 2019-07-01 2019-07-02 26310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-07-01 2019-07-02 25610730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt 1
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 11,000 2019-06-26 2019-06-27 24810730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-17 2019-06-18 22210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21410730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 78,484 2019-06-05 2019-06-06 19710730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 47,638 2019-06-03 2019-06-05 20410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-30 2019-05-31 18910730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh 66 dt 21.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-16 2019-05-17 16310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd Dieta Urdher 54 dt 08.05.2019 urdh 57 dt 08.05.2019 bordero 15.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 16,500 2019-05-07 2019-05-08 14410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdh nr 46 dt 24.04.2019 bordero dt 07.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 20,989 2019-05-02 2019-05-03 13810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill me kontrat te kuf,plan 331 fakt 1 urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-05-02 2019-05-03 13010730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill plan 71 fakt 1 listap dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 11,000 2019-04-23 2019-04-24 12310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-04-01 2019-04-02 8910730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga mars 2019,plan 71 fakt 1,listpagese mars 2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 22,000 2019-03-06 2019-03-07 5810730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror Zgjedhjeve,dieta urdher nr 16 dt 25.02.2019 bordero dt 04.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-03-01 2019-03-04 5410730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,Komisioni Qendror Zgjedh paga shkurt 2019 listpag dt 28.02.2019 plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 76,648 2019-02-01 2019-02-04 3010730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 64 lispag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2019-01-03 2019-01-04 410730012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 33,805 2018-12-24 2018-12-26 41110730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 37,480 2018-12-24 2018-12-26 41510730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pagese ore jasht orarit liste pagese dt 21.12.18 urdher 130 dt 20.12.18 shk mir min fin 21200/1 dt 14.12.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-12-03 2018-12-04 35610730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 68,819 2018-12-03 2018-12-04 36810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018,plan50/fakt 48,listpages dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 36,367 2018-11-02 2018-11-05 32110730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga puninjes me kontrat tetor 2018 shkr min fin 19411/1 dt 1.11.18 plan 50 fakt 49 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-11-01 2018-11-02 30910730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga tetor 2018 nr punonjesve plan 71 fakt 65 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-10-01 2018-10-02 26610730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018, -600, Paga Baze Shtator 2018, Plan 71 Fakt 66, Listepagese bashkelidhur
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-09-03 2018-09-04 23410730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga gusht 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-08-01 2018-08-02 20710730012018 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001 KQZ 2018 paga korrik 18 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) UNION BANK SHA Tirane 61,761 2018-07-02 2018-07-03 17810730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga qershor 2018 nr pun plan 71 fakt 66 listpages
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave