Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
TREZHNJEVA 9,432,913.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 218,377 2016-07-21 2016-07-21 19710730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje shtese kontr 1378/17 dt 26.04.2016,UP 24,dt.26.04.2016, fat 123,seri 32920025, dt.30.06.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 246,011 2016-06-23 2016-06-24 17210730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 ,sht.kont. 1378/17,dt.26.04.2016, UP 24,dt.26.04.2016, fat 98,seri 16684500, dt.31.05.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 410,022 2016-06-10 2016-06-10 15110730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 ,sht.kont. 1378/17,dt.26.04.2016,fat nr.75,seri 16684477,dt.30.04.2016,fat 85,dt.03.05.2016,seri 16684487
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,022 2016-04-19 2016-04-20 9110730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje mars 2016 kont ne vazhdim 20.04.2015 fat 55 seria 16684457 dt 31.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,022 2016-03-16 2016-03-17 6610730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 fat 16684440 nr 38
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,030 2016-02-16 2016-02-16 3410730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 fat 16684413 nr 11
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,022 2016-01-21 2016-01-21 910730012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje kont ne vazhdim 1378/15 dt 20.04.2015 fat 307 dt 29.12.2015 s 16684402
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,030 2015-12-03 2015-12-04 53210730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 fat 266 seri 16684361
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 492,022 2015-11-17 2015-11-18 51110730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje tetor 2015 kont ne vazhdim nr 1378/15 dt 20.04.2015 fat 243 dt 31.10.2015 s16684338
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 485,282 2015-10-28 2015-10-28 48810730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Lik sherb roje kontr vazhd 1378/15 dt 20.04.2015 fat 16684308 nr 213
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 2,192,531 2015-09-02 2015-09-03 42210730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje korrik gusht 2015 kont ne vazhdim 1378/15 dt 20.04.2015 fat 160 s16684505 dt.31.07.2015 fat.195 seria 16684540 dt.30.08.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 1,230,055 2015-07-07 2015-07-07 30610730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ sh kv 20.4.15 fat 30.6.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 1,253,645 2015-06-16 2015-06-16 24810730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje maj 2015 up. 12 dt 11.02.2015 njof. fit 1378 dt 16.04.2015 kont 1378/15 dt 20.04.2015 fat.118 s16684263 dt 31.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TREZHNJEVA Tirane 444,842 2015-06-05 2015-06-08 22410730012015 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes KQZ Sherbim roje Prill 2015 up nr 12 dt 11.02.2015 njof. fit 1378 dt 16.04.2015 kont 1378/15 dt 20.04.2015 fat 99 seri 16684244 dt 30.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave