Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
TOPCHANNEL 11,323,350.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 6,938,702 2019-07-09 2019-07-10 29410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 367 s 77460267 dt 25.06.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,084,648 2019-07-09 2019-07-10 29310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim publikim Vend.KQZ 642 dt 23.05.2019 kont 4982/25 dt 29.05.2019 fat 324 s 77460224 dt 31.05.19 shk. konf. realiz kont 13260 dt 04.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,100,000 2017-07-25 2017-07-26 37410730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z Lik sherb publikimi kontr 3811/21 dt 07.06.2017 fat 42787297 nr 697
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,100,000 2015-09-02 2015-09-03 41810730012015 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Sherbim publikim TCH urdher 77 dt 26.05.2015 kont 5485/6 dt 01.06.2015 fat 811 seria 18183911dt 22.06.2015 kont 5485/5 dt 01.06.2015 fat 812 seria 18183912 dt 22.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TOP CHANNEL Tirane 1,100,000 2015-07-14 2015-07-15 32010730012015 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Sherbim publikim TCH urdher 77 dt 26.05.2015 kont 5485/6 dt 01.06.2015 fat 811 seria 18183911dt 22.06.2015 kont 5485/5 dt 01.06.2015 fat 812 seria 18183912 dt 22.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave