Transaksion Thesari 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
TELEKOMALBANIA 440,555.00 41 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,410 2018-11-14 2018-11-16 33410730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat tetor 18 dt 1.11.18 fat 27921517, 279213362
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,400 2018-10-26 2018-10-29 30010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat dt 1.10.18 fat 279188017,279189774
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,490 2018-09-14 2018-09-18 24810730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat gusht 18 dt 1.9.18 fat 227909678 227911478
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,590 2018-08-23 2018-08-24 22310730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat korrik 18 dt 1.8.18 fat227885982 227884125
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,390 2018-07-19 2018-07-20 20210730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat qershor 18 dt 1.7.18 fat 227860566 227858772
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,510 2018-06-18 2018-06-19 16910730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat maj 18 dt 1.6.18 fat 227834842, 227832874
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,450 2018-05-21 2018-05-22 14010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, fat 227808893 , 227807000 dt 1.5.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,091 2018-04-16 2018-04-17 10510730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat mars 18 dt 1.4.18 fat 227783369 227781501
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,390 2018-03-20 2018-03-21 7610730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, 435021100100000 fat shkurt 18 dt 1.3.18dt 1.8.18 fat 238373780 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,019 2018-03-05 2018-03-06 6010730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 522181, fat 227733850 dt 1.2.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,080 2018-01-18 2018-01-19 2510730012018 Sherbime telefonike 1073001 KQZ 2018 shp cel kodi abonent 435021100100000, 522181, 551469 fat 227709510 ,227707765, 227714369 dt 1.8.18 fat 238373780 dt 1.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,910 2017-12-13 2017-12-14 59910730012017 Sherbime telefonike K Q Z shp tel nentor fat 227685654 dt 1.12.17 fat 227683976 dt 1.12.17 fat 227690549 kod abon 522181 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,892 2017-11-15 2017-11-16 538710730012017 Paga baze K Q Z TELEFON FAT 227661947,227660130,227666918,DT 1.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,124 2017-10-18 2017-10-23 50010730012017 Sherbime telefonike 1073001 K Q Z celular shtator fat. shtator 2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,892 2017-09-19 2017-09-20 46410730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel gusht 2017 fat 207911137 fat 207909382 fat 207916189 dt 01.09.2017 fkodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 7,180 2017-08-22 2017-08-23 40310730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel korrik fat 207887155 fat 207885252 fat 207892280 dt 01.08.2017 fkodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 15,109 2017-07-17 2017-07-18 33210730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel qershor 2017 fat 207863080 dt 01.07.2017 fat 207861312 dt 01.07.2017 fat 207868191 dt 01.07.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,840 2017-06-19 2017-06-20 24110730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel maj fat 207839421, 207837645, 207844567 dt 01.06.2017 kodi abonent 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,800 2017-05-19 2017-05-22 17310730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel shkurt fat 207816248 dt 01.05.2017 fat 207814473 dt 01.05.2017 fat 207821430 dt 01.05.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,809 2017-04-19 2017-04-20 12410730012017 Sherbime telefonike K Q Z Lik telefon fat 207793242,1426,8539 kod 43502100100000,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,780 2017-03-16 2017-03-17 7910730012017 Sherbime telefonike K Q Z pages tel shkurt fat 207770071 dt 01.03.2017 fat 207768266 dt 01.03.2017 fat 207775371 dt 01.03.2017 kodi 435021100100000, 522181, 551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,412 2017-02-16 2017-02-20 4210730012017 Sherbime telefonike K Q Z telef m janar 17 fat 207746711 dt 1.2.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,394 2017-01-23 2017-01-25 1110730012017 Sherbime telefonike K Q Z ndales ne page telef m dhjetor 16 fat 207723256 dt 1.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,390 2016-12-14 2016-12-15 37810730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular nentor 2016 fat 207697487 207699606 dt 01.12.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,795 2016-11-21 2016-11-21 32710730012016 Paga baze KQZ Shpenzim celular tetor 2016 fat 207675675 207673737 dt 01.11.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,410 2016-10-13 2016-10-14 28410730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular shtator 2016 fat 20765156767,207649442 dt 01.10.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,410 2016-09-15 2016-09-16 24310730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular gusht 2016 fat 207627561,207625585 dt 01.09.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 5,468 2016-08-15 2016-08-15 21410730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular Korrik 2016 fat 207603427,207601446 dt 01.08.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,271 2016-07-20 2016-07-20 18910730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular Qershor 2016 fat 207579400,207577381 dt 01.07.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,139 2016-06-17 2016-06-17 16310730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular Maj 2016 fat 167378862,167376807 dt 01.06.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 9,204 2016-05-12 2016-05-13 11410730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular Prill 2016 fat 167352658,167354745 dt 01.05.2016 kodi 435021100100000,522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 11,647 2016-04-21 2016-04-21 9310730012016 Sherbime telefonike KQZ Shpenzim celular mars 2016 fat 01.04.2016 nr serial 167328470,167330621,167328469,167337367
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 28,851 2016-03-21 2016-03-21 7010730012016 Paga baze KQZ Shpenzim cel shkurt kodi i abonentit 43502110010000,4350211001000001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 25,132 2016-02-17 2016-02-18 3910730012016 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon kod abon 435021100100000,435021100100001,522181,551469 fat 167280649,295,167291141,167280648
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 25,667 2016-01-20 2016-01-22 1210730012016 Sherbime telefonike KQZ Telefoni cel. dhjetor fatura 01.01.2016 kodi abonentit 435021100100000,4350211001000001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 25,683 2015-12-23 2015-12-24 58110730012015 Paga baze KQZ telefoni celular fat dt 01.12.2015 kodi abonentit 4350211,4350211001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 30,972 2015-11-18 2015-11-19 51710730012015 Paga baze KQZ Lik telefon kod abon 435021100100000,01,522181,551469 fat 123514394,123517359,123514393,123531003
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 29,711 2015-10-23 2015-10-26 47810730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 123485623,123488666,123485622,123502714, kod abon 435021100100000,435021100100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 44,665 2015-09-18 2015-09-18 44910730012015 Paga baze KQZ telefoni celular fat 1233457220,123460252,123457219,123471878, dt 01.09.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,859 2015-09-18 2015-09-18 44810730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 1233457221 dt 01.09.2015 kodi abonentit 4350212
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave