Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
TEELECTRONICS 2,249,233.00 27 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 215,798 2019-07-04 2019-07-05 27810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,sherbim printim ,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 ftese ofert dt 01.03.2019,fat nr 269271594 dt 01.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 194,964 2019-06-07 2019-06-11 21010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim print,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019 kontr ne vazhd nr 930/1 dt 25.03.2019 ftese per ofert dt 01.03.2019 fat nr 269271500 dt 03.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 80,467 2019-05-15 2019-05-17 15810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,sherbim printimi,urdh prok nr 9 dt 01.03.2019,ftese per ofert dt 01.03.2019 fat nr 269271396 seri 269271396 dt 03.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 64,030 2018-12-19 2018-12-20 39910730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018 pages sherbim fat nr.1317 seri 71100638 dt.17.12.2018 up nr.2 dt.16.01.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 10,000 2018-10-12 2018-10-15 28310730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018 riparim fotok u.prok 32 dt 3.10.18 fat 1035 dt 8.10.18 ser 60791155 f.hyr 22 dt 10.10.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 57,216 2018-09-25 2018-09-26 26010730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018, sherbim printimi UP nr 2 dt 16.1.18, Shtese Kontrate nr 1369/3 dt 16.1.18, Ft s 60792931 dt 7.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 53,640 2018-04-24 2018-04-25 10810730012018 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ 2018 sherb pastr u.prok 2 dt 16.1.18 shtes kontr 1369/3 dt 16.1.18 fat 414 dt 16.4.18 ser 57563184
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 10,428 2017-12-28 2017-12-29 64610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 1252 ser 57561052 dt 26.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 38,398 2017-12-12 2017-12-13 58610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 1144 ser 49715144 dt 4.12.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 24,560 2017-10-11 2017-10-12 49210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 866 ser 49715416 dt 5.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 22,123 2017-09-13 2017-09-14 46010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 728 ser 49757878 dt 4.9.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 85,991 2017-08-24 2017-08-25 41510730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat659 ser 49757759 dt 03.08.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 321,847 2017-07-17 2017-07-18 33110730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 583 ser 49757633 dt 03.07.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 97,040 2017-06-19 2017-06-20 24310730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, kontr vazhdim nr 1369/1 dt 3.3.17 fat 497 dt 05.06.2017 ser 43059147
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 68,245 2017-05-19 2017-05-22 17210730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherbim printim, u.prok 6 dt 22.02.17, ftes ofert 22.02.17 njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.17 fat 412 ser 43059212 dt 05.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 224,287 2017-05-04 2017-05-05 14610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z dieta ,sherb print dhe rip fotokopje, ur prok 6 dt 22.02.17, ftes ofer 22.02.2017, njof fit 01.03.17 kont 1369/1 dt 03.03.2017 fat 311 ser 43059311 dt 04.04.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 33,000 2016-12-28 2016-12-29 40410730012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ sherb. printim up 19 dt 30.3.2016 pv 28.9.2016 ft 1104 dt 21.12.2016 ser 43040654
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 40,800 2016-10-11 2016-10-12 27310730012016 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ sher printimi up 19 dt 30.3.2016 pv 28.9.2016 ft 823 dt 28.9.2016 s 38098673
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 36,000 2016-06-08 2016-06-09 14810730012016 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Sherbim printimi UP nr.19, dt.30.03.2016, PV dt.31.03.2016, fat nr.455, dt.16.05.2016, seri 31922305
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 11,323 2016-01-21 2016-01-21 1010730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi kont ne vazhdim 3093 dt 25.04.2015 fat 1009 s 23896829 dt 28.12.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 15,349 2015-12-03 2015-12-04 53310730012015 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Lik sherb printimi kontr vazhd 3093 dt 25.04.2015 fat 23896706 nr 886
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 14,105 2015-11-17 2015-11-18 51210730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi kont ne vazhdim n 3093 dt 25.04.2015 pv.dt.26.10.2015 fat 794 dt 31.10.2015 seria 23896614
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 13,304 2015-10-28 2015-10-29 48910730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Lik sherb printimi kontr vazhd 3093 dt 25.04.2015 fat 23896515 nr 695
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 27,922 2015-09-21 2015-09-22 45510730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Shpenzime printimi kont ne vazhdim 3093 dt 25.04.2015 fat 599 dt 26.08.2015 seria 21190911 pv. 26.08.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 100,553 2015-09-03 2015-09-04 42810730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Lik sherb printimi kontr vazhd 3093 dt 25.04.2015 fat 21190852
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 172,561 2015-07-07 2015-07-07 29710730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ sh kv 25.4.15 fat 30.6.15 pv 30.6.15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) TE ELECTRONICS Tirane 215,282 2015-06-02 2015-06-02 21610730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Sherbim printimi up. nr 40 dt 18.03.2015 ft. of.20.03.2015 njof. fit 30.03.2015 kont 3093 dt 25.04.2015 fat 380 seri 21190700 dt 25.05.2015 pv. 25.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave