Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SGSAUTOMOTIVEALBANIA 20,170.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2019-12-31 2019-12-31 54410730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,tarife kolaudimi mjeti autorizim nr 14691/1 dt 31.10.2019 fat nr 2238 dt 04.12.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2019-01-08 2019-01-14 1310730012019 Shpenzime te tjera transporti 1073001,kolaudim,autorizim nr 1560 dt 20.11.2018 fat nr 9 dt 04.01.2019 seri 70835310
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 1,960 2018-01-18 2018-01-19 2110730012018 Shpenzime te tjera transporti 1073001 KQZ 2018 tarif kolaud makine autoriz 5701 dt 13.10.17 fat 97 TR dt 16.1.2018 ser 56335770
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Tirane 14,290 2016-10-11 2016-10-12 27610730012016 Shpenzime te tjera transporti KQZ Lik tarif kolaudimi autoriz. 3342 dt 28.9.2016 ft 1710TR2 ser 40207839 dt 3.10.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave