Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,355 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SERVIS-AUTO2000 535,320.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 216,312 2017-06-13 2017-06-14 22810730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ shp riparim automjetesh u.prok 38 dt 2.5.17 ftes ofert 02.5.2017 rend perfu fit 04.05.2017 fat 664 ser 50387751 fat 665 ser 5.387752 fat 666 ser 50387753 dt 07.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 178,704 2017-06-13 2017-06-14 22710730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit 1073001 KQZ shp riparim automjetesh u.prok 38 dt 2.5.17 ftes ofert 02.5.2017 rend perfu fit 04.05.2017 fat 661 ser 45082898 fat 662 ser 45082899 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 113,784 2017-05-23 2017-05-24 18510730012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit K Q Z riparim automjetesh , urdh prok 38 dt 2.5.17, ftes ofert 2.5.17, renditje perfund 4.5.17 fat 616 ser 4582853 dt 17.05.2017 situac punimesh 17.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 21,600 2016-11-23 2016-11-24 33410730012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ sherb miremb automj pv emergj 11.11.2016 ft 335 dt 11.11.2016 s 41554170
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SERVIS- AUTO 2000 Tirane 4,920 2015-02-18 2015-02-19 2910730012015 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit KQZ Kontroll teknik automjete up.6 dt 13.01.2015 bl e vogel pv.1 dt 14.01.2015 pv 2 dt 14.01.2015 fat 3 seria 19244801 dt 16.01.2015 relac.16.01.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave