Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,274 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 65,269,510.00 187 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 763,346 2019-10-02 2019-10-03 45510730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 286,241 2019-10-02 2019-10-03 46210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page me kontrat shtator,vkm 109 dt 06.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 16,500 2019-09-10 2019-09-11 42610730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ dieta ub 119 dt 29.07.2019 listpagesa 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,581,638 2019-09-04 2019-09-06 41610730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues KQV,vend i KQZ nr 17 dt 01.02.2019 shkrese nr 14111 dt 02.08.2019 bordero dt 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 394,617 2019-09-02 2019-09-03 40910730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga gusht 2019 plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 824,521 2019-09-02 2019-09-03 39910730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga gusht 2019 plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 5,500 2019-08-05 2019-08-06 37710730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dieta urdh nr 70/1 dt 30.07.2019 bordero dt 02.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 99,000 2019-08-05 2019-08-06 38110730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 113,113/1,116 dt 27.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 353,600 2019-08-05 2019-08-06 38910730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues te KZAZ vend nr 2634 dt 02.05.2019 shkrese nr 14053 dt 30.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,076,839 2019-08-01 2019-08-02 36410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 331 fakt 33 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 894,815 2019-08-01 2019-08-02 35710730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,plan 71 fakt 64 listpagese dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 34,320 2019-07-30 2019-07-31 35510730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik dieta brenda vendit urdh 110 113 dt 16.07.2019 22.07.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 66,000 2019-07-29 2019-07-30 35310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta bordero dt 29.07.2019,urdh rn 84 dt 05.06.2019 urdh nr 110 dt 16.07.2019,urdh nr 113 dt 22.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 34,920 2019-07-18 2019-07-19 33110730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 70 dt 22.05.2019 bordero dt 17.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 71,500 2019-07-11 2019-07-12 30410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 110,500 2019-07-08 2019-07-09 28510730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 27,500 2019-07-03 2019-07-04 26910730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,201,385 2019-07-01 2019-07-02 26010730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 33 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,138,824 2019-07-01 2019-07-02 25410730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 159,500 2019-06-26 2019-06-27 24710730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 118,140 2019-06-17 2019-06-18 22110730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 148,500 2019-06-07 2019-06-10 21310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,127,988 2019-06-03 2019-06-05 19510730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,089,432 2019-06-03 2019-06-05 20110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 231,000 2019-05-30 2019-05-31 18810730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh nr 59 dt 9.5.19, 60 dt 13.5.19, 63 dt 15.5.19, 66 dt 21.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 60,500 2019-05-16 2019-05-17 16210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd Dieta Urdher 54 dt 08.05.2019 urdh 57 dt 08.05.2019 bordero 15.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 137,500 2019-05-07 2019-05-08 14310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdh nr 34 dt 10.04.2019 urdh nr 39 dt 17.04.2019 bordero dt 07.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 878,639 2019-05-02 2019-05-03 13410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill 2019 me kontrat te kufizuar ,urdher nr 50 dt 02.05.2019 bordero 30.04.2019,plan 331 fakt 23
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 55,270 2019-05-02 2019-05-03 13410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga me kontrat plan 331 fakt 5,bordero 30.04.2019 vkm nr 109 dt 06.03.2019,urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,112,163 2019-05-02 2019-05-03 12810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga prill 2019,plan 71 fakt 65 listapg dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 188,320 2019-04-23 2019-04-24 12510730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,000 2019-03-13 2019-03-15 7410730012019 Shpenzime per honorare 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,honorare,bordero dt 12.032019 shkrese nr 1337 dt 07.03.2019 vkm nr 242 dt 18.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 154,000 2019-03-06 2019-03-07 5810730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror Zgjedhjeve,dieta urdher nr 16 dt 25.02.2019 bordero dt 04.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,130,184 2019-03-01 2019-03-04 5210730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror Zgjedh paga shkurt 2019 listpag dt 28.02.2019 plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,126,661 2019-02-01 2019-02-04 2810730012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 15 listpag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2018-12-27 2019-01-07 42010730012018 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ 2018 shpenzim dieta bordero dt 26.12.2018 urdher nr 124 dt 17.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 907,873 2019-01-03 2019-01-04 210730012019 Paga baze - Shtese page per kualifikimin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 26,709 2019-01-03 2019-01-04 810730012019 Paga baze 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 7 fakt 1 punonjes me kontrat 2018,urdh nr 135 dt.31.12.2018 shkres ministri nr 17911/104 dt 05.04.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 98,649 2018-12-24 2018-12-26 40610730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 532,748 2018-12-21 2018-12-24 41310730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 shpenzim pages jasht orarit bordero dt.21.12.2018 urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese minist nr.21200/1 dt 14.12.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave