Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,324 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 194,548.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 13,118 2018-12-24 2018-12-26 40510730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 28,535 2018-12-03 2018-12-04 36210730012018 Paga baze 1073001 KQZ 2018 paga nentor 2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 6,920 2017-09-07 2017-09-08 45210730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 127 dt 04.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 26,775 2017-08-28 2017-08-29 42310730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 26,775 2015-09-07 2015-09-08 43410730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagese per trajnues KZAZ, KQV, GNV bordero permb. 07.09.2015 vendimi 2242/1,5600/1,6038/1 dt 25.03.2015,04.06.2015,12.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 65,025 2015-08-10 2015-08-11 38910730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagese per trajnuesit KZAZ,KQV,GNV bordero permbledhese 10.08.2015 vendimi 2242/1 dt 25.03.2015 vendimi 5600/1 dt 04.06.2015 vendimi 6038/1 dt 12.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 25,500 2015-07-14 2015-07-15 33110730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagesa persona me aftesi te kufizuar shkresa 7139/1 dt 13.07.2015 permbledhese bordero dt 14.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,900 2015-07-07 2015-07-07 30510730012015 Udhetim i brendshem KQZ dieta sh 15.6.2015 lp 6.7.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave