Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 1,298,523.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 135,788 2019-09-04 2019-09-06 42210730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues KQV,vend i KQZ nr 17 dt 01.02.2019 shkrese nr 14111 dt 02.08.2019 bordero dt 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 5,500 2019-08-05 2019-08-06 37810730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, dieta urdh nr 70/1 dt 30.07.2019 bordero dt 02.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 27,200 2019-08-05 2019-08-06 38410730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues,vend nr 2634 dt 02.05.2019 shkrese nr 14053 dt 30.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 37,665 2019-08-01 2019-08-02 36810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 11,000 2019-07-18 2019-07-19 33310730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 26,775 2017-11-03 2017-11-06 52210730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages trajnuesit Kzaz kqv kqz, vend 3131 dt 10.5.17 vend 3909/1 3909/3 dt 10.6.17 shk 5811 dt 27.10.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 20,720 2017-10-02 2017-10-03 48510730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont urdh 170 29.10.17 vkm 7.11.1.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,520 2017-09-07 2017-09-08 45010730012017 Udhetim i brendshem K Q Z dieta urdh 127 dt 04.7.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 41,042 2017-09-04 2017-09-05 44310730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont gusht 2017, urdh 164 31.8.2017 VKM 7 dt 11.1.2017 listpages,
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 363,375 2017-08-28 2017-08-29 42710730012017 Paga me kontrate per kohe te kufizuar K Q Z pages per trajnuesit e KZAZ KQV GNV, vendim 3131 dt 10.05.17 vend 3909/1 nr 3909/3 dt 10.6.17 shkresa 5412 dt 7.8.17 listpages
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 74,838 2017-08-01 2017-08-02 39210730012017 Paga baze K Q Z paga VKM nr 7 dt 11.1.17, listpages nr punonj 225 fakt 225
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 23,399 2017-07-14 2017-07-17 32810730012017 Paga baze K Q Z paga punonjes me kont vkm 7 dt 11.1.17 urdh 138 dt 12.7.17 listpag
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 470,475 2015-08-19 2015-08-19 39810730012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar KQZ Pagese per trajnuesit KZAZ,KQV,GNV bordero dt 12.08.2015 vendimi 2242/1 dt 25.03.2015 vendimi 5600/1 dt 04.06.2015 vendimi 6038/1 dt 12.06.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 3,000 2015-07-07 2015-07-07 30210730012015 Udhetim i brendshem KQZ dieta sh 15.6.2015 lp 6.7.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA E TIRANES Tirane 16,226 2015-07-01 2015-07-02 28410730012015 Paga baze KQZ paga plan 260 fakt 1 urdher115 dt.30.06.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave