Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,324 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 70,430,910.00 140 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-12-02 2019-12-03 52610730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga nentor listpagese plan 71 fakt 62
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 43,316 2019-11-04 2019-11-05 50110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga me kontrat VKm nr 109 dt 06.03.2019 listpages tetor
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-11-01 2019-11-04 49510730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga tetor listpagese plan 71 fakt 61
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 6,175 2019-10-17 2019-10-18 47610730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 142 dt 01.10.2019 listpag dt 16.10.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 103,461 2019-10-02 2019-10-03 46310730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,page me kontrat shtator,vkm 109 dt 06.03.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-10-02 2019-10-03 45610730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,paga shtator plan 71 fakt 62 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 45,014 2019-09-11 2019-09-12 43310730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, dieta me jashte ub 128 dt 16.08.2019 listpagese dt 10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,156,850 2019-09-04 2019-09-06 41710730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues KQV,vend i KQZ nr 17 dt 01.02.2019 shkrese nr 14111 dt 02.08.2019 bordero dt 04.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 212,897 2019-09-02 2019-09-03 40610730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga punonjes me kontr VKM nr 109 dt 06.03.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-09-02 2019-09-03 40010730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,paga gusht 2019 plan 71 fakt 6 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-08-05 2019-08-06 38210730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 116 dt 27.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 244,800 2019-08-05 2019-08-06 38810730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,pagese per trajnues te KZAZ vend nr 2634 dt 02.05.2019 shkrese nr 14053 dt 30.07.2019 bordero dt 05.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 620,135 2019-08-01 2019-08-02 36510730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,punonjes me kontrat pla 337 fakt 259 VKm nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 123 dt 31.07.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 869,664 2019-08-01 2019-08-02 35810730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve paga korrik,plan 71 fakt 64 listpagese dt 01.08.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,300 2019-07-18 2019-07-19 33210730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta ,bordero dt 17.07.2019 urdh nr 70 dt 22.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-07-11 2019-07-12 30310730012019 Udhetim i brendshem 1073001 KQZ Lik dieta brenda vendit urdh 94 97 dt 21.06.2019 bordero
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 369,750 2019-07-08 2019-07-09 28810730012019 Te tjera paga me kontrate 1073001 KQZ pagese per anetaret e bordit te monitorimit te medias vendim nr 694 daten 28.05.2019 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-07-03 2019-07-04 27010730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,dieta urdh nr 97 dt 25.06.2019 bordero dt 03.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 755,213 2019-07-01 2019-07-02 26110730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag paga me kontrat plan 331 fakt 21 VKM nr 109 dt 06.03.2019 urdh nr 103.dt 29.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 911,157 2019-07-01 2019-07-02 25510730012019 Paga baze 1073001,Komisioni Qendror te Zgjedhjeve,paga qershor 2019 listpag dt 01.07.2019,plan 71 fakt6
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 38,500 2019-06-26 2019-06-27 24910730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,dieta urdh nr 87 dt 11.06.2019 urdh nr 88 dt 13.06.2019 bordero dt 24.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-06-17 2019-06-18 22310730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta,urdher nr 75 dt 29.05.2019 urdh nr 76 dt 29.05.2019 urdh nr 82 dt 03.06.2019 bordero dt 11.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,500 2019-06-12 2019-06-13 24510730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj urdh nr 39 dt 17.04.2019 urdh nr 46 dt 24.04.2019 bordero 07.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2019-06-07 2019-06-10 21210730012019 Udhetim i brendshem 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,dieta maj 2019,urdh nr 71 dt 21.05.2019 urdh nr 73 dt 28.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 701,503 2019-06-03 2019-06-05 20210730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001,paga Maj 2019 Pun. me kont vkm 109 dt 06.03.19 plan 337 fakt 272 listpag urdh.80 dt 31.05.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 911,157 2019-06-03 2019-06-05 19610730012019 Paga baze 1073001,paga Maj 2019 plan 71 fakt 64 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 33,000 2019-05-30 2019-05-31 19010730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, shpenzime udhetim dieta ,urdh 59 dt 9.5.19, 63 dt 15.5.19 listpagese
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 484,338 2019-05-02 2019-05-03 13510730012019 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,pagaprill,punonjes me kontr te kufiz ,plan 331 fakt 15 urdher nr 50 dt 02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 906,807 2019-05-02 2019-05-03 12910730012019 Paga baze 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,pagaprill plan 71 fakt 65 listpag dt b02.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 44,000 2019-04-23 2019-04-24 12410730012019 Udhetim i brendshem 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd dieta bordero dt 20.04.2019 urdher nr 34 dt 10.04.2019 urdher nr 33 dt 03.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 22,000 2019-03-06 2019-03-07 5910730012019 Udhetim i brendshem 1073001,Komisioni Qendror Zgjedhjeve,dieta urdher nr 16 dt 25.02.2019 bordero dt 04.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 813,883 2019-03-01 2019-03-04 5310730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,Komisioni Qendror Zgjedh paga shkurt 2019 listpag dt 28.02.2019 plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 813,883 2019-02-01 2019-02-04 2910730012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga janar 2019 plan 71 fakt 64 lispag dt 01.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 582,573 2019-01-03 2019-01-04 310730012019 Paga baze - Shtese page per punonjesit qe rregullohen me akte te veēanta - Shtese page per vjetersi ne pune 1073001,paga dhjetor 2018.sipas listpag dt 03.01.2019,plan 71 fakt 64
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 209,558 2018-12-24 2018-12-26 40710730012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar 1073001 KQZ 2018 shpenzim paga me kontr liste pagese dt 21.12.18 urdher 131 dt 21.12.18, shk 1944/1 dt 1.11.2018 p/f 50/48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 30,192 2018-12-21 2018-12-24 41410730012018 Shtese page per pune jashte orarit 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.21.12.2018,urdher nr.130 dt 20.12.2018 shkrese e ministr nr.21200/1 dt 14.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 259,402 2018-12-20 2018-12-21 40210730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 pages bordero dt.19.12.2018 urdh nr.127 dt.19.12.2018 shkrese minis nr.20403/1 dt.11.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,500 2018-12-14 2018-12-17 37610730012018 Shpenzime per honorare 1073001 KQZ 2018 pagese honorare,bordero 12.12.2018 shkres nr.1607 dt.03.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 39,244 2018-12-13 2018-12-14 37310730012018 Te tjera transferta tek individet 1073001 KQZ 2018 shpenzim vper dalje pension ur nr 122 dt 11.12.2018 listpagese dt 12.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) BANKA CREDINS Tirane 40,000 2018-12-05 2018-12-06 37010730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pagese dieta dhjetor 2018,listpagese dt.04.12.2018,urdh nr 120,dt 04.12.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave