Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 111,000.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2020-05-12 2020-05-14 9310730012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ,pagese domain fat nr 222584206 dt 03.02.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2020-02-26 2020-02-27 5410730012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ,shpenzim numeriacioni per 2020 shkrese nr 296 dt 14.02.2020 fat nr 222584443 dt 10.02.2020
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2019-03-13 2019-03-15 6610730012019 Sherbime te tjera 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,fat nr 222583022 dt 04.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2018-03-28 2018-03-29 8010730012018 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ 2018 pages per numeracion per vitin 2018 shkres 352 dt 29.1.18 fat 222581110 dt 24.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 12,667 2017-06-07 2017-06-08 22210730012017 Sherbime te tjera K Q Z pages per nr jeshil fat 222580435 dt 06.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 3,333 2016-03-23 2016-03-24 7610730012016 Sherbime te tjera KQZ Pagese AKEP numer jeshil fature 162152473 dt 08.02.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2015-05-19 2015-05-20 18010730012015 Sherbime te tjera KQZ Pagese AKEP fatura 162150297 dt 11.05.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 20,000 2015-04-16 2015-04-17 11410730012015 Sherbime te tjera KQZ pagese per nr jeshil fat 125224909
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2015-03-09 2015-03-10 5810730012015 Sherbime te tjera KQZ Pagese vjetor AKEP fature 125224589 dt 25.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave