Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ATOM 166,500.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 6,000 2019-04-15 2019-04-17 11210730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd blerje mater ,fat nr 592 dt 05.04.2019 seri 75452592 fhyrje nr 11 dt 06.04.2019 urdh prok nr 29 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 67,000 2017-06-27 2017-06-28 26710730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre K Q Z aparat cel , urdh prok 46 dt 13.06.2017, proc ver 13.06.2017 fat 913 dt 13.06.2017 ser 49527713 f.hyr 45 dt 13.06.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 93,500 2016-07-22 2016-07-22 19810730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje aparat celulari smartphone, up 34,dt.12.07.2016, pv dt.20.07.2016, fat 1153, seri 38121063, dt.20.07.2016, fh 34,dt.20.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave