Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARGJIROGROUP 21,792,710.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 8,638,200 2019-06-17 2019-06-18 21710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim shtypshkrimesh,up nr 40 dt 24.04.2019,kontr nr 2525/4 dt 04.05.2019,fat nr 858 dt 03.06.2019 PV kolaudim nr 2525/8 dt 06.06.2019 fhyrje nr 31 dt 06.06.2019,njoft fituesi dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 7,114,260 2019-05-28 2019-05-30 18010730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje shtypshkrime zgjedhore kont vazhdim nr 2525/4 date 04.05.2019 fat nr 784,785 date 24.05.2019 sr 68617685,68617684 fh nr 25 date 25.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 4,275,540 2019-05-22 2019-05-23 17710730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shtypshkrime zgjedhore, pv,leter kimike, up 40 dt 24.4.19, nj.fit. 30.4.19, kont.2525/4 dt 4.5.19, ft 742 seri 68617642 dt 17.5.19, fh 17 dt 17.5.19, pv kolaudimi 2525/6 dt 17.5.19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 506,000 2016-12-06 2016-12-07 35210730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001 KQZ prodhim shtypshkrim.up 46 dt 25.10.2016 njf 3.11.2016 kontr 5.11.2016 ft1817 dt 15.11.2016 s 40358718 fh 63 dt 15.11.2016 pv kolaudim 17.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 143,400 2016-11-08 2016-11-09 31310730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz prodhim shtypshkrimesh zgjedhore up 45 dt.26.09.2016, kont shtes 3088/13 dt.27.09.2016 fat 1660 seri 40358559 dt.7.10.16 fh 54 dt.10.10.16, pv kolaudimi 3088/14 dt.10.10.16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ARGJIRO GROUP Tirane 1,115,310 2016-09-20 2016-09-21 25410730012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale KQZ Shpenz prodhim shtypshkrimesh zgjedhore, up 39,dt.15.08.2016, kont 3088/8, dt.26.08.2016, fat 1444,seri 32985341, dt.8.9.16, fh 46,dt.8.9.16, pv kolaudimi 3088/10,dt.9.9.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave