Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AMADEUSTRAWELLANDTOURS 2,532,655.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 100,775 2019-12-20 2019-12-23 53210730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ bilet avioni fat nr 1174 dt 18.11.2019 seri 84161958 urdh prok nr 71 dt 01.11.2019 ftese ofert dt 01.11.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 206,640 2019-10-08 2019-10-09 47010730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,bilete avioni urdh prok nr 63 dt 02.09.2019 ftese ofert dt 02.09.2019 fat nr 953 seri 77251834 dt 10.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 32,805 2019-10-08 2019-10-09 47110730012019 Udhetim jashte shtetit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,tarife ndryshim orari bilet avioni,urdh nr 128 dt 16.08.2019 fat nr 979 dt 16.09.2019 shkrese nr 14280 dt 11.09.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 54,180 2018-12-14 2018-12-17 38310730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pages bilet udhet,urdher prok nr.43 dt.03.12.2018,fat nr.309 dt.12.12.2018 seri 71132073
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 42,500 2018-11-26 2018-11-27 34810730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 pages fat blerje bilete nr 246 dt 20.11.2018 ,sr 71132010 up dt 06.11.2018 ,ftese dt 06.11.2018 ,raport 06.11.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 48,895 2018-10-05 2018-10-08 27410730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018, Bilete udhetimi ajror, UP nr 26 dt 19.9.18, ft oferte dt 19.9.18, Raport permbledhes REF- 86477-09-19-2018, Ft s 63902105 dt 25.9.18, n 25
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 549,000 2018-09-11 2018-09-14 24310730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilet udhet ajror, urdh prok 21 dt 26.8.18 ft ofert 7.8.18 rap permb 7.8.18 fat 27 dt 31.8.18 ser 63902377
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 2,560 2018-05-29 2018-05-30 14610730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 sigurac.shendeti ne udhetim, ft 480 dt 23.5.18 seri 54223870, shkresa 516 dt 3.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 72,000 2018-05-29 2018-05-30 14510730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilete udhetimi, up 14 dt 4.5.18, ft.oferte 4.5.18, raport permbledhes ref-67373-05-07-2018, ft 479 dt 23.5.18 seri 54223868
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 117,040 2018-03-13 2018-03-15 7110730012018 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ 2018 bilet udhet ajror u. prok 4 dt 28.2.18 ft ofert 28.2.18 fat 258 dt 6.3.18 ser 54223759
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 309,000 2017-12-12 2017-12-13 58710730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bilet udhet urdh prok 61 dt 30.10.17 ft ofert 30.10.17 rap permb ref 31806-10-30-2017 fat 145 ser 54223595 dt 5.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 232,000 2017-10-11 2017-10-12 49110730012017 Udhetim jashte shtetit 1073001 KQZ bileta fluturimi ajror urdh prok 58 dt 26.9.17 ftes ofert 26.9.17 rap permb REF-27743-09-26-2017 fat 72 ser 54223522 dt 4.10.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 254,000 2017-09-13 2017-09-14 45810730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z riparim pistona trafiku, u.pro 55 dt 25.7.17 ftes ofer 25.7.17 rap permb REF 22042 -07-25-2017 fat 6 ser 52889406 22.8.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 175,360 2017-05-22 2017-05-23 18110730012017 Udhetim jashte shtetit K Q Z bilete udhetimi ajror, urdh prok 27 dt 14.04.2017, ftes ofert 14.04.2017 vlersim perfund 18.04.2017, fat 121 ser 39300922 dt 12.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 173,900 2016-07-21 2016-07-21 19510730012016 Udhetim jashte shtetit KQZ bilete udhetimi ajror, UP 30,dt.31.05.2016,ft.of. dt.31.05.2016, Vlers.perf. dt.01.06.2016, fat nr.186, dt.11.06.2016, seri 38102510
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 162,000 2016-06-17 2016-06-17 16410730012016 Udhetim jashte shtetit KQZ bilete udhetimi ajror, UP 22,dt.26.04.2016,ft.of. dt.26.04.2016, Vlers.perf. dt.27.04.2016, fat nr.185, dt.31.05.2016, seri 8924396
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave