Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBDESIGN 44,053,776.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 874,613 2019-06-26 2019-06-27 24510730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve prodhim afishim materiale promocionale,fat nr 23 dt 17.06.2019 urdh prok nr 36 dt 18.04.2019 kontr ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fhyrje nr 38 dt 19.06.2019 Pverbal kolaud nr 2430/18 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 50,371 2019-06-24 2019-06-25 24410730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378079 nr 65 dt 19.06.2019 fh 40 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 141,960 2019-06-24 2019-06-25 24210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Lik prodhim afishim materiale kontrat ne vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat 67378077 nr 63 dt 18.06.2019 fh 39 dt 19.06.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 11,987,880 2019-06-20 2019-06-24 23910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 58 dt 14.06.2019 67378072 fhyrje nr 36 dt 18.06.2019 up nr 36 dt 18.04.2019,njoft fitues nr 2430/4 dt 04.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 2,340,000 2019-06-20 2019-06-24 24010730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeveprodhim afishim materiale,kontrat nre vazhdim nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 59 dt 14.06.2019 67378073
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 5,082,000 2019-06-17 2019-06-19 23310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim mater promocionale,urdh prok nr 36 dt 18.04.2019 njoft fitues nr 2430/3 dt 04.05.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 fat nr 55 dt 11.06.2019 PVerbal kolaud nr 2430/11 dt 12.06.2019 fhyrje
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 13,017,240 2019-06-17 2019-06-19 23210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim afishim materiale promocionale per zgjedhje vendore,fat nr 52 dt 05.06.2019 kontr nr 2430/4 dt 16.05.2019 pverbal kolaud nr 2430/10 dt 12.06.2019 fhyrje nr 34 dt 13.06.2019,up nr 36 dt 18.04.201
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 1,270,800 2019-06-07 2019-06-11 20910730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,kontr ne vazhdim nr 2387/4 dt 30.04.2019 fat nr 47 dt 29.05.2019,fhyrje nr 28 dt 30.05.2019PV kolaud nr 2387/8 dt 30.05.2019 njoft fituesi nr 2387/3 dt 24.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 4,662,000 2019-06-07 2019-06-11 20810730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te feshehta,urdh prok nr 11 dt 06.03.2019 kontr nr 2387/4 dt 30.04.2019 njoft fitues nr 2387/3 dt 24.04.2019 fat nr 44 dt 28.05.2019 fhyrje nr 26 dt 28.05.2019 kolaud nr 2387/7 dt 28.05.20
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBDESIGN Tirane 4,626,912 2019-05-28 2019-05-30 18310730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,prodhim dhoma te fshehta dhe kuti kartoni kont nr 2387/4 date 30.04.2019 fat nr 42 sr 67378056 nr 43 sr 67378057 date 22.05.2019 fh nr 24,24/1 date 22.05.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave