Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANIANMOBILECOMMUNICATION 233,654.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 27,630 2015-08-14 2015-08-17 40110730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 1234428644,1233431719,123428643,123446300 dt 01.08.2015kod 435021100100000,435021100100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 6,000 2015-07-27 2015-07-28 37010730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 1233998226 dt 01.07.2015 kodi abonentit 4350212
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 31,564 2015-07-15 2015-07-16 33810730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 123399821 dt 01.07.2015 ,123402977,dt.01.07.2015 123399820 dt 01.07.2015,123418242 dt.01.07.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,400 2015-06-26 2015-06-26 26210730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ pagese shp telefoni maj 2015 kodi ab 53809815
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 33,037 2015-06-16 2015-06-16 24610730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 123370638 dt 01.06.2015 ,123373821,123370637,123387177 kodi abon.43502110010000,435021100100001522181
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 5,425 2015-05-22 2015-05-22 18710730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ telefoni celular fat 123341413 dt 01.05.2015 kodi abonentit 53809815
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 15,586 2015-05-18 2015-05-18 17210730012015 Sherbime telefonike KQZ Lik telefon fat 123341659,123358759,123344868 kod 435021100100000,435021100100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,851 2015-04-20 2015-04-21 12410730012015 Sherbime telefonike KQZ telefoni shkurt fatura mars 1213312360 dt 01.04.2015,123312361 dt.01.04.2015,123315720 dt.01.04.2015 1233300183, kodi abon.100000,100001,522181,551469
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 66,379 2015-03-17 2015-03-17 6310730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ telefoni shkurt fatura 1213282978 dt.01.03.2015 dhe fat.123286355 dt 01.03.2015
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 10,385 2015-02-23 2015-02-23 3310730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ telefoni janar fatura 123256640 dt 01.02.2015 kodi i abonentit 4350211001000000
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ALBANIAN MOBILE COMMUNICATION Tirane 21,397 2015-01-28 2015-01-29 1410730012015 Paga baze - Sherbime telefonike KQZ telefoni dhjetor fatura 121301772 dt.01.01.2015 kodi i abonentit 435021100100000dhe 435021100100001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave