Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ADVANCEDTECHNOLOGIESLABORATORY 10,094,108.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 576,932 2019-06-17 2019-06-18 21610730012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,shpenzime te tjera,urdh prok nr 42 dt 07.05.2019,ftese per ofert dt 15.05.2019 fat nr 12 dt 29.05.2019 fhyrje nr 29 dt 30.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 1,630,000 2017-07-20 2017-07-21 35610730012017 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik K Q Z blerje firewall ups sipas siyuacionit u.prok 54 dt 11.7.17 kont 4403/8 29.6.17 fat 110 dt 10.7.17 ser 01911441 f.hyr 60 dt 10.7.17 p.ver kolaud 4403/11 dt 30.7.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 3,378,714 2016-08-03 2016-08-04 21110730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit KQZ Blerje pajisje per sistemin IT per regj audio video dhe perkthim simultan, up 25, dt.04.05.2016. kont 2375/4,dt.07.06.2016,fat 98,seri 28247130,dt.07.07.2016, fh 32, dt.08.07.2016, sit pjesshem dt 07.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 4,392,062 2016-07-22 2016-07-26 19910730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe shpenzimet instaluese te telekomunikacionit KQZ Blerje pajisje per sistemin IT per regj audio video dhe perkthim simultan, up 25, dt.04.05.2016. kont 2375/4,dt.07.06.2016,fat 97,seri 28247129,dt.01.07.2016, fh 31, dt.02.07.2016, sit pjesshem dt 01.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ADVANCED TECHNOLOGIES LABORATORY Tirane 116,400 2016-02-16 2016-02-16 3110730012016 Sherbime te tjera KQZ Lik materiale elektrike up 8 dt 02.02.2016 pv 02.02.2015 fat 28247053 fh 3
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave