Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABCNEWS 5,286,500.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 2,986,500 2019-07-15 2019-07-17 31610730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,Sherbim publikimi ne telev,kontrat nr 4982/16 dt 29.05.2019 fat nr 1546 dt 29.06.2019 seri 73034279 vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 200,000 2019-07-15 2019-07-17 31210730012019 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sherbim publikimi ,kontrat nr 4982/17 dt 29.05.2019 fat nr 1547 dt 29.06.2019 seri 73034280,vendim KQZ nr 642 dt 23.05.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 700,000 2017-09-13 2017-09-14 45610730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit K Q Z sherb publikim shkre 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/9 dt 7.6.17 fat 619 ser 48610933 dt 28.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 700,000 2017-07-21 2017-07-24 37010730012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 1073001 KQZ sherbim publikim shkresa 3614/1 dt 7.6.17 kont 3811/9 dt 7.6.17 fat 619 dt 28.6.17 ser 48610933
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ABC NEWS Tirane 700,000 2015-07-13 2015-07-14 31910730012015 Sherbime te printimit dhe publikimit KQZ Sherbim publikimi Trasmetim spote urdher 77 dt 26.05.2015 kont 5485/3 dt 01.06.2015 fat 964 seria 21765865 dt 23.06.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave