Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
A&T 6,914,089.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 2,849,911 2019-05-15 2019-05-17 8310730012019 Karburant dhe vaj 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,karburant,urdh prok nr 14 dt 11.03.2019 njoft fituesi nr 1398/2 dt 09.04.2019 fat nr 869 dt 24.04.2019 PV dorezim dt.24.03.2019 Fhyrje nr 13 dt 25.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 332,000 2018-09-20 2018-09-24 25610730012018 Karburant dhe vaj 1073001 KQZ 2018 karburant urdh prok 22 dt 3.9.18 ft ofert 6.9.18 fat 303 dt 11.9.18 ser 65263308 f.hyr 15 dt 17.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 3,421,858 2017-07-14 2017-07-17 32310730012017 Karburant dhe vaj K Q Z karburant, urdh prok 34 dt 22.4.17 kont 2343/4 20.5.17 fat 257 dt 24.5.17 ser 45245707 f.hyr 28 dt 25.5.17 p.ver 2343/7 25.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 310,320 2016-11-21 2016-11-21 32910730012016 Karburant dhe vaj KQZ bl karbur. up 48 dt 26.10.2016 ftes 26.10.2016 vler perf. 27.10.2016 ft 836 dt 10.11.2016 s 39002836 fh 60 dt 10.11.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave