Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,459 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"RO-AL" 1,486,800.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 235,200 2016-11-08 2016-11-09 31210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre up 43 dt 16.9.2016 shteskontr 2450/10 dt 17.9.2016 ft 3 dt 4.10.2016 s 39244606 fh 53 dt 6.10.2016 pv kolaud 2050/11 dt 6.10.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 339,600 2016-09-15 2016-09-16 24210730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 708,seri 24318471,dt.12.08.2016, fh 38, dt.18.08.2016, pv kolaudimi 2450/7, dt.17.08.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 840,000 2016-07-22 2016-07-22 20310730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 584,seri 24318342,dt.11.07.2016, fh 33, dt.12.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) "RO -AL" Tirane 72,000 2016-07-22 2016-07-22 20410730012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre KQZ Blerje pajisje orendi zyre, up 27, dt.13.05.2016. kont 2450/4,dt.12.06.2016, nj.fit. dt.07.06.2016, fat 587,seri 24318345,dt.12.07.2016, fh 35, dt.20.07.2016, pv kolaudimi 2050/6, dt.15.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave