Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,246 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 12,193,721.00 56 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 137,020 2019-09-17 2019-09-18 44010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,energji elektrike,fat nr 299128424 dt 31.08.2019 kontr nr H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 326,020 2019-08-16 2019-08-19 39510730012019 Elektricitet 1073001 Lik energji kontr H 648239 fat 297878120 dt 31.07.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 312,580 2019-07-15 2019-07-17 20810730012019 Elektricitet 1073001 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve energji,fat nr 296556293 dt 30062019 ,kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 201,700 2019-06-17 2019-06-18 22410730012019 Elektricitet 1073001 1073001Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,ENERGJI ELEKTRIKE,FAT NR 295267871 DT 31.05.2019 ,kontr nr H 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 168,940 2019-05-15 2019-05-16 16010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,energji prill,fat nr 294072914 dt 30042019 kontr H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 184,060 2019-04-23 2019-04-24 12010730012019 Elektricitet 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,fat nr 292766215 dt 31.03.2019 kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,900 2019-03-21 2019-03-25 8010730012019 Elektricitet 1073001 Lik energji kontr H 648239 fat 291401978 dt 28.02.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 218,500 2019-02-18 2019-02-20 4610730012019 Elektricitet 1073001 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,energji fat nr 305909448 dt 31.01.2019 kontrat H 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 218,500 2019-02-18 2019-02-19 4610730012019 Elektricitet 1073001 1073001, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ,energji fat nr 305909448 dt 31.01.2019 kontrat H 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 310,900 2019-01-25 2019-01-28 2610730012019 Elektricitet 1073001 1073001,energji fat nr 304610786 dt 31.12.2018kontrat H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,820 2018-12-18 2018-12-19 39310730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek nentor fat nr.303639765 dt.30.11.2018 kont 648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 141,220 2018-11-14 2018-11-16 33510730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek tetor 2018 kodi H 648239 fat 290290661 dt 31.10..18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,900 2018-10-24 2018-10-25 28710730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek shtator 2018 kodi H 648239 fat 289409289 dt 30.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 143,740 2018-09-14 2018-09-18 24910730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek gusht 2018 kodi H 648239 fat 288409689 dt 31.8.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 181,540 2018-08-23 2018-08-24 21610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek korrik 2018 kodi H 648239 fat 287447828 dt 31.7.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 163,900 2018-07-12 2018-07-13 19210730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek qershor 2018 kodi H 648239 fat 254258094 dt 30.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 142,060 2018-06-18 2018-06-19 164110730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek maj 2018 kodi H 648239 fat 253171952dt 31.5.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 120,220 2018-05-14 2018-05-15 13710730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek prill 18 kodi H 648239 fat 251970648 dt 30.4.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 214,300 2018-04-16 2018-04-17 10110730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek mars 2018 kodi H 648239 fat 250795726dt 31.3.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 214,300 2018-03-13 2018-03-15 6810730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek shkurt 2018 kodi H 648239 fat 249624229 dt 28.2.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 205,900 2018-02-20 2018-02-21 4510730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek janar 2018 kodi H 648239 fat 248405398 dt 31.1.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 251,260 2018-01-18 2018-01-19 2610730012018 Elektricitet 1073001 KQZ 2018 shp energji elek dhjetor 2017 kodi H 648239 fat 247246609 dt 31.12.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 198,340 2017-12-27 2017-12-29 64010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 246054769 dt 30.11.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 163,900 2017-11-24 2017-11-30 55310730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 244531472 dt 31.10.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 131,980 2017-10-24 2017-10-25 50510730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z energji shtator 2017 kontrate H 648239 fat. 243467784 dt 30.09.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 179,860 2017-09-21 2017-09-22 46810730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z Lik energji, fat seri 242408367, dt.31.08.2017, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 280,660 2017-08-22 2017-08-23 40710730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z Lik energji, fat seri 240998535, dt.31.07.2017, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 289,060 2017-07-12 2017-07-13 32010730012017 Elektricitet 1073001 1073001- KQZ, energji Qershor 17, ft nr 239793736 dt 30.6.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 144,580 2017-06-21 2017-06-23 25210730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 655545448 dt 31.05.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 215,980 2017-05-22 2017-05-23 17910730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 654208509 dt 30.04.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 210,100 2017-04-28 2017-05-02 13110730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 652568969 dt 31.03.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,782 2017-04-07 2017-04-11 10510730012017 Elektricitet 1073001 KQZ energji nr kont H648239 fat 31.8.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 185,740 2017-03-27 2017-03-28 8710730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, kont H648239 ser 651469722 dt 28.02.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-03-03 2017-03-06 7010730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 252,100 2017-02-23 2017-02-24 5110730012017 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 650550667 dt 31.1.2017
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-02-06 2017-02-07 3410730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 314,260 2017-01-26 2017-01-30 2110730012017 Elektricitet 1073001 1073001 KQZ Lik energji kontrate TR1H110059648239 ser 648182808 dt 31.12.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2017-01-24 2017-01-25 1610730012017 Elektricitet 1073001 K Q Z 1073001 KQZ Lik energji, marev 3358 dt 30.9.2016lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 194,980 2016-12-19 2016-12-20 28810730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik ene.el kontr TR1H110059648239 s 648045696dt 30.11.2016
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 132,775 2016-12-06 2016-12-07 35410730012016 Elektricitet 1073001 KQZ Lik energji, lik pjesor fat seri 644470185, dt.31.08.2016, kontrate H648239 mareveshje 3358 dt 30.9.16
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave