Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 2,464 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 546,114.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) VICTORIA - AL Tirane 92,400 2019-04-23 2019-04-24 12110730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,fikese zjarri,urdh prok nr 23 dt 21.03.2019 fat nr 205 dt 25.03.2019 seri 74829755 fhyrje nr 6 dt 26.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) ATOM Tirane 6,000 2019-04-15 2019-04-17 11210730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd blerje mater ,fat nr 592 dt 05.04.2019 seri 75452592 fhyrje nr 11 dt 06.04.2019 urdh prok nr 29 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 120,000 2019-04-08 2019-04-09 10610730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,likujd etiketa adezive urdh prok nr 15 dt 15.03.2019 fat nr 65 dt 26.03.2019 fhyrje nr 8 dt 27.03.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) MUCA Tirane 12,586 2019-04-08 2019-04-09 10810730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje vegla pune,urdh prok nr 21 dt 21.03.2019 fat nr 5336 seri 60242436 dt 02.04.2019 fhyrje nr 9 dt 04.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) SAIMIR GERDECI Tirane 35,000 2019-04-08 2019-04-09 10910730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve,blerje materiale,urdhprok nr 21 dt 21.03.2019 fat nr 24 dt 03.04.2019 fhyrje nr 10 dt 05.04.2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 57,000 2019-01-10 2019-03-11 1710730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001,sherbim,urdh prok nr 51 dt 26.12.2018 fat nr 322 dt 27.12.2018 fhyrje nr 41 dt 27.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 57,000 2019-01-10 2019-01-15 1710730012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001,sherbim,urdh prok nr 51 dt 26.12.2018 fat nr 322 dt 27.12.2018 fhyrje nr 41 dt 27.12.2018
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 12,000 2018-09-20 2018-09-24 25510730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 etiketa adeziv urdh prok 24 dt 13.9.18 fat 178 dt 17.9.18 ser 63068248 f.hyr 16 dt 19.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) T4 TANUSHI Tirane 12,120 2018-09-14 2018-09-18 25110730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 shp xham 6 adez i perpunuar per tav , urdh prok 23 dt 13.9.18 fat 741 dt 13.9.18 ser 62259741 f.hyr 14 dt 13.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) OSMAN HIDRI Tirane 118,008 2018-06-06 2018-06-07 15810730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 mater i tjer mirmb urdh 20 dt 28.5.18 fat 304 dt 30.5.18 ser 63551909 f.hyr 11 dt 4.6.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 24,000 2018-05-07 2018-05-08 12510730012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1073001 KQZ 2018 etiket per prot u.prok 9 dt 26.4.18 fat 76 dt 27.4.18 ser 58781146 f.hyr 06 dt 2.5.18
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave