Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,549 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ZYRAEPERMBARIMITTIRANE 3,936,640.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 1,163,980 2020-01-14 2020-01-16 694110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjyqesor Nr. 1654 86 2017 1673 Dt. 20.04.2017 Fatbardh Rroshi, Shkrese Min Turizmi Nr. 33 Dt. 12 .12.2019 Likuidim Total
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 732,788 2019-05-29 2019-05-30 27310260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Ledio Kastrati Nr 569 Dt 15.02.2017 Shkrese Min Turizmi Nr 41 dt 28 05 2019 likujdim total Fat TVSH Nr 1Dt 30 09 2014
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 982,387 2016-12-15 2016-12-16 59310260012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi nr 6852 dat 26.11.14 shkres 14.12.16 Nazmi Deda
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 352,495 2016-12-14 2016-12-15 58810260012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi nr 386 dat 3.2.2015 shkres 12.12.16 Besnik Cukali
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 331,760 2016-02-12 2016-02-12 4610260012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit v gjyqi nr 386 03.02.2015 shkr 7 11.02.2015 perf Besnik Cukali
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) ZYRA E PERMBARIMIT TIRANE Tirane 373,230 2015-07-20 2015-07-21 39710260012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MINISTRIA E MJEDISIT vendim gjyqi nr 386 dt 3.2.15 sh 64/1 15.7.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave