Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 2,611 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
UNIVERSREKLAMA 1,368,508.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 808,200 2018-08-29 2018-08-31 36010260012018 Libra dhe publikime profesionale MTM Printim adeziv P-V 28.06.2018 fondi limit,U-P nr 263 dt 10.07.2018,ftese per oferte12.07.2018 P-V 12.07.2018 U-M 263.1 dt 12.07.2018 Kom marrjes dorez.,P-V dorez 23.07.2018 fat 1873 dt 20.072018 seria 66692527 fh 12 dt 23.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 116,400 2018-07-25 2018-07-27 33110260012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Riparim Struktura Metalike,u.p nr . 254 dt: 05/07/2018, memo nr. 02.07.2018memo dt. 02.07.2018, Formulari nr.5 dt 05.07.2018, P-v i marrjes ne dorezim dt 05.07.2018, fat TVSH nr. 1760 dt 05/07/2018, seria 62577413, memo dt 24.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 19,960 2016-12-07 2016-12-09 56110260012016 Kancelari Ministria Mjedisit kartvizita pv emergjence 28.9.16 fat 28.9.16 pv 7.11.16 & fat 7.11.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 60,348 2016-06-21 2016-06-21 29510260012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1026001 Ministria Mjedisit baner up 19.4.16 pv 20.4.16 ft 21.4.16 fh 23.5.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 120,000 2015-12-29 2015-12-30 86110260012015 Kancelari Ministria Mjedisit kartolina up 3.12.15 pv 4.12.15 fat 28.12.15 fh 29.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 243,600 2015-12-17 2015-12-18 82410260012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Ministria Mjedisit pajisje up 29.9.15 pv 3.10.15 fat 7.10.15 fh 14.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave