Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,152 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
UNIVERSREKLAMA 1,368,508.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 808,200 2018-08-29 2018-08-31 36010260012018 Libra dhe publikime profesionale MTM Printim adeziv P-V 28.06.2018 fondi limit,U-P nr 263 dt 10.07.2018,ftese per oferte12.07.2018 P-V 12.07.2018 U-M 263.1 dt 12.07.2018 Kom marrjes dorez.,P-V dorez 23.07.2018 fat 1873 dt 20.072018 seria 66692527 fh 12 dt 23.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 116,400 2018-07-25 2018-07-27 33110260012018 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve specifike Riparim Struktura Metalike,u.p nr . 254 dt: 05/07/2018, memo nr. 02.07.2018memo dt. 02.07.2018, Formulari nr.5 dt 05.07.2018, P-v i marrjes ne dorezim dt 05.07.2018, fat TVSH nr. 1760 dt 05/07/2018, seria 62577413, memo dt 24.07.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 19,960 2016-12-07 2016-12-09 56110260012016 Kancelari Ministria Mjedisit kartvizita pv emergjence 28.9.16 fat 28.9.16 pv 7.11.16 & fat 7.11.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 60,348 2016-06-21 2016-06-21 29510260012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1026001 Ministria Mjedisit baner up 19.4.16 pv 20.4.16 ft 21.4.16 fh 23.5.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 120,000 2015-12-29 2015-12-30 86110260012015 Kancelari Ministria Mjedisit kartolina up 3.12.15 pv 4.12.15 fat 28.12.15 fh 29.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) UNIVERS REKLAMA Tirane 243,600 2015-12-17 2015-12-18 82410260012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre Ministria Mjedisit pajisje up 29.9.15 pv 3.10.15 fat 7.10.15 fh 14.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave