Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,093 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
MYRTOSECURITY 6,231,866.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2018-03-06 2018-03-07 10210260012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont vazhd 199/3dat 6.2.2017 fat 30.9.2017 seri 49402954
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-12-26 2017-12-29 59110260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 19.12.2017 seri 54315736
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-12-12 2017-12-13 54610260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 30.11.2017 seri 54315679
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-11-30 2017-12-01 53110260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 31.10.2017 seri 54315525
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-09-07 2017-09-08 44610260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit sherbim roje, kont ne vazhdim n 199/3 dt 6.2.17, f 821 dt 31.8.17 seri 49402899
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-08-31 2017-09-04 37412210260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 31.7.2017 seri 49402728
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-06-07 2017-06-08 21810260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 5223 dat 31.5.17 seri 49402601
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 535,253 2017-05-18 2017-05-19 16410260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 379 dat 30.4.2017 seri43842907
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 974,921 2017-04-18 2017-04-19 12210260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 337 dat 31.3.2017 seri 43842865
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 974,921 2017-04-10 2017-04-11 12210260012017 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Ministria Mjedisit roje kont 199/3 dat 6.2.2017 fat 337 dat 31.3.2017 seri 43842865
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave