Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,144 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
MITATLIKA 493,440.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-09-07 2017-09-08 45210260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit larje makine o verbal emergjence 5.9.2017 fat 362 dat 5.9.2017 seri 44253413
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-09-05 2017-09-06 41910260012017 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sherbim pverbal emergjence 31.7.2017 fat 355 dat 31.7.2017 seri 442253406
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-07-12 2017-07-13 24110260012017 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sherbim pverbal emergjence 2.7.17 fat 351 dat 30.6.2017 seri 44253402
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-06-29 2017-06-30 22510260012017 Sherbime te tjera 1026001 Ministria Mjedisit sherbim makine p emergjence 2.6.2017 fat 2.6.2017 seri 44253498
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-05-09 2017-05-10 17310260012017 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit shebim makine p verbal 2.5.2017 fat 2.5.17 seri 44253489
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-04-14 2017-04-18 13110260012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sherbim makine p verbal emergjence 3.4.2017 fat nr 328 dat 3.4.17 seri 44253479
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2017-03-17 2017-03-20 9010260012017 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sherbim pv emergjence 31.1.17 & 1.3.2017 fat 31.1.17 & 1.3.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2017-01-30 2017-01-31 3010260012017 Shpenzime te tjera transporti Ministria Mjedisit sherbim mak pv emergjence 20.12.2016 fat 30.12.2016 nr 300
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 9,960 2016-12-02 2016-12-05 53010260012016 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sherbim mak pv 24.11.16 fat 285 dat 24.11.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-12-02 2016-12-05 52910260012016 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sherbim mak pv 25.11.16 fat 286 dat 25.11.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-11-14 2016-11-14 49610260012016 Shpenzime te tjera transporti Ministria Mjedisit larje mak proces -verb emergjence dat 31.10.16 fat 281 dat 31.10.16 s 29235132
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-10-21 2016-10-24 45910260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 3.10.16 ft 30.9.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2016-09-06 2016-09-07 39810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Ministria Mjedisit sh pv 26.7.16 ft 26.7.16 pv 31.8.16 ft 31.8.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-07-14 2016-07-14 32810260012016 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sh pv 30.6.16 ft 30.6.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-06-08 2016-06-09 27810260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 31.5.16 ft 31.5.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-06-02 2016-06-03 23810260012016 Shpenzime te tjera transporti Ministria Mjedisit sh k3.5.16 ft 30.4.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2016-04-19 2016-04-20 18110260012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001 Ministria Mjedisit sh pv 29.2.16 ft 29.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2016-03-24 2016-03-25 10910260012016 Shpenzime te tjera transporti Ministria Mjedisit sh pv 27.2.16 ft 27.2.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-12-15 2015-12-16 81910260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 2.12.15 fat 30.10.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-12-04 2015-12-07 76610260012015 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sh pv 2.12.15 fat 30.11.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-11-23 2015-11-25 69010260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit larje mak fat 30.9.2015 pv 30.9.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 99,480 2015-11-03 2015-11-04 59910260012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave 1026001 MIN E MJEDISIT sh pv 16.10.15 fat 29.10.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-09-29 2015-09-30 54810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 1026001Min e Mjedisit sh pv 30.7.15 fat 30.7.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-09-10 2015-09-10 52210260012015 Sherbime te tjera 1026001Min e Mjedisit sh pv 31.8.15 fat 31.8.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2015-07-20 2015-07-21 41410260012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MINISTRIA E MJEDISIT sh pv 29.5.15 fat 30.6.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-05-18 2015-05-19 28210260012015 Sherbime te tjera MINISTRIA E MJEDISIT sh pv 30.4.15 fat 30.4.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-05-11 2015-05-12 24710260012015 Sherbime te tjera Ministria Mjedisit sh pv 31.3.15 fat 31.3.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 12,000 2015-03-12 2015-03-13 14010260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Ministria Mjedisit sh pv 28.2.2015 fat 28.2.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) MITAT LIKA Tirane 24,000 2015-02-25 2015-02-26 10810260012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MINISTRIA E MJEDISIT sh pv 31.1.2015 fat 31.1.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave