Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,144 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KRISTALINA.KH 23,827,680.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 23,244,000 2019-10-24 2019-10-28 53110260012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative MTM Organ. Aktiv. SMILE AL, U-P nr 181 dt 03.06.19, U nr 180 dt 03.06.19 KVO,Njof 01.07.19,dekl ,R, nr 5240.5 dt 17.07.19,nj. fit nr 5240.6 dt 17.07.19, sig kont 18.07.19, fature nr 311 dt 16.08.19 S 78801655,,fh nr 13 dt 16.08.19
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 118,560 2019-04-15 2019-04-19 16810260012019 Kancelari MTM Certifikata, dokument identifikues, mbajtese dok, U-P nr 77 dt 19.03.2019, P-v date 19.03.2019, fat nr 109 dt 19.03.2019 Seria 73446502 fh 5 dt 19.03.2019, p-v marrjes ne dorezim dt 19.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 228,000 2019-04-05 2019-04-11 13110260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Blerje kuti dosje rregjistra , U-P nr 61 dt 05.03.2019,Ftese per oferte dt 07.03.2019, Deklarim on line, p-v date 12.03.2019, fat nr 103 dt 18.03.2019 Seria 73446596 fh 4 dt 18.03.2019, p-v marrjes ne dorrezim dt 18.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 118,320 2019-04-08 2019-04-10 15910260012019 Kancelari MTM Dosje me logo te MTM U-P nr 69 dt 12.03.2019, P-v date 12.03.2019, fat nr 98 dt 12.03.2019 Seria 73446591 fh 3 dt 12.03.2019, p-v marrjes ne dorezim dt 12.03.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KRISTALINA.KH Tirane 118,800 2019-03-21 2019-03-25 10310260012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme MTM Flete palosje dhe broshura, U-P nr 48 dt 01.03.2019,p-v me vlere nen 100.000 leke, fat nr 87 dt 04.03.2019 Seria 73446579 fh 2 dt 04.03.2019, p-v marrjes ne dorezim dt 01.03.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave