Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,144 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KASTRATI 22,658,660.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 999,938 2019-07-17 2019-07-18 36910260012019 Karburant dhe vaj MTM blerje karburanti tender i perqendruar, U-P nr 41 date 01.11.2017 ,Autoriz lidhje kontrateNr 41/7 dt 26.12.2017,Kontrate nr 814/2 date 12.03.2018 fd 14 dt 09.07.2019 fh 9 dt 09.07.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 63,130 2018-06-25 2018-06-29 28110260012018 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MTM TVSH Kune Vain Ligji Nr 33/2016 dt 24.03.2016, Shkrese projekti dt 30.05.2018, Shkrese Drejtoria e Projekteve 22.06.2018, fd nr 15 dt 28.05.2018 Seria 588705656
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 2,999,752 2018-05-03 2018-05-07 18710260012018 Karburant dhe vaj MTM Karburant Kontrate ne vazhdim periudha 2017-2019 Nr 4554/1 dt 04.08.2017, fd 81 dt 23.04.2018 S 57175581 , fh 02 dt 23.04.2018,
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 1,019,918 2017-12-27 2017-12-29 59210260012017 Karburant dhe vaj Ministria Mjedisit karburant kont vazhd 4554/1 dat 4.8.17 fat 21.12.2017 fhyrje 21.12.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 1,980,000 2017-11-22 2017-11-23 47610260012017 Karburant dhe vaj Ministria Mjedisit karburant aut per lidhje kont 9/8dat 2.6.17 kont nr 4554/1 dat 4.8.17 fat nr 33 dat 14.9.17 seri 51124933 f hyrje nr 16 dat 14.9.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 5,998,990 2016-06-27 2016-06-28 30510260012016 Karburant dhe vaj Ministria Mjedisit karburant aut per lidh kon 5.5.16 k 8.6.16 ft 21.6.16 fh 21.6.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 6,787,038 2015-07-29 2015-07-29 39310260012015 Karburant dhe vaj 602,MINISTRIA E MJEDISIT , karburant, kon vazh 3302/1 d 20/5/15, fat 37 d 22/7/15 s 21859587,fh 22/7/15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 1,918,294 2015-07-16 2015-07-20 39310260012015 Karburant dhe vaj Ministria Mjedisit karburant aut 1.5.15 k 20.5.15 fat 6.7.2015 fh 6.7.2015
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) KASTRATI Tirane 891,600 2015-07-07 2015-07-09 38610260012015 Karburant dhe vaj 1026001 Ministria Mjedisit karburant aut 11.5.15 k 20.5.2015 fat 3.6.15 fh 9.6.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave