Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,093 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
IntegratedTechnologyWasteTreatmentFier 663,185,220.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 46,332,616 2017-09-05 2017-09-07 43510260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 52,275,710 2017-08-01 2017-08-03 36110260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 52,275,710 2017-06-01 2017-06-02 20310260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 52,275,710 2017-05-02 2017-05-03 15410260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 52,275,710 2017-04-03 2017-04-04 10810260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 94,096,278 2017-03-13 2017-03-15 8510260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise tvsh kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 8 dat 7.3.2017 seri 42887208 shkres nr 25 dat 10.3.2017 shkres dat 13.3.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2017-03-01 2017-03-02 7310260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 7 dat 1.3.2017 seri 42887207
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2017-02-03 2017-02-06 4310260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianti prodh te energjise kont nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 6 dat 1.2.2017 seri 42887206
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 62,730,852 2017-01-26 2017-01-27 2410260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Impianti prodh energjise nga mbet Fier kont ne vazhdim nr 5553/5 dat 24.10.2016 fat nr 5 dat 6.1.2017 seri 42887205
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 85,681,601 2016-12-22 2016-12-23 62210260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impjanti prodh te energjise kont ne vazhd 5553/5 dat 24.10.16 fat nr 4 dat 1.12.16 seri 42887204 & dif fat 3 dat 3.11.16 seri 42887203
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Waste Treatment Fier Tirane 39,779,329 2016-11-03 2016-11-04 49410260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit impianiti i prodh te energjise nga mb ne Fier sh min fun 14925/1 dt 3.11.16 urdhe ministri nr 751 dt 25.11.16njf nr 35 dt 26.9.16 kont 5553/5 dt 24.10.16 ft 01.11.16 s 42887203
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave