Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,093 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
IntegratedTechnologyServices 332,290,533.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 6,073,713 2017-09-05 2017-09-06 41710260012017 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Ministria Mjedisit 5% garanci punimesh p verbal i marrjes ne dorezim 31.8.2017 shkres 279 dat 30.8.2017 shkres 5.9.2017 kont kont 2414/1 dat 18.4.2016
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 20,036,697 2017-06-07 2017-06-08 22010260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem kont vazhdim nr 324/2 dat 27.3.2017 fat nr 33dat 5.6.2017 seri 47443673 shkres nr 4527 dat 6.6.2017 sit 5.6.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 28,910,970 2017-05-29 2017-05-30 20310260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem kont vazhdim nr 324/2 dat 27.3.2017 fat nr 27 dat 26.5.17 seri 47443667 shkres 26.5.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 20,408,565 2017-05-18 2017-05-19 18910260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem kont vazhdim nr 324/2 dat 27.3.2017 fat nr 26 dat 18.5.17 seri 47443666 sit 18.5.17 nr 4 shkres nr 4036 dat 18.5.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 57,582,540 2017-05-08 2017-05-09 16710260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem kont vazhdim nr 324/2 dat 27.3.2017 fat nr 25 dat 8.5.17 seri 47443665 sit 8.5.17 nr 3 shkres nr 3751 dat 8.5.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 44,555,475 2017-04-25 2017-04-26 14410260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem kont vazhdim nr 324/2 dat 27.3.2017 fat nr 23 dat 25.4.2017 seri 47443663 sit nr 2 dat 25.4.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 39,322,020 2017-04-10 2017-04-12 12410260012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit Ndertim impianti lumi Ishem u prok nr 7 dat 17.1.2017 nj fituesi 20.3.17 kont nr 324/2 dat 27.3.2017 fat 10.4.2017 seri 47443660 sit dat 10.4.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 1,311,456 2016-12-02 2016-12-02 54410260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp pro lumi Shkumbin kont v azhd 2414/1 dat 18.4.16 fat 1.8.16 p verbal 1.9.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 13,926,873 2016-07-15 2016-07-15 33310260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp pro lumi Shkumbin kv 2414/1 18.4.16 ft 13.7.16 s 13769559 sit 13.7.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 22,955,086 2016-07-06 2016-07-06 31910260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp pro lumi Shkumbin kv 2414/1 18.4.16 ft 1.7.16 s 13769557 sit 4 dt 1.7.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 18,146,702 2016-06-27 2016-06-28 30710260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp pro lumi Shkumbin kv 2414/1 18.4.16 ft 24.6.16 s 13769553 sit 24.6.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 29,119,704 2016-06-21 2016-06-21 29610260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit shp pro lumi Shkumbin kv 2414/1 18.4.16 ft 17.6.16 s 13769552 sit 17.6.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Integrated Technology Services Tirane 29,940,732 2016-06-08 2016-06-09 27510260012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit pastrim lumit Shkumbin up 15.2.16 nj f 13.4.16 k 2414/1 dt 18.4.16 ft 3.6.16 s 13769550 sit 1 dt 3.6.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave