Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,076 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
InfoSoftOffice 3,399,768.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 852,000 2019-09-06 2019-09-10 44410260012019 Kancelari MTM Blerje Kancelarie UP nr 224 dt 01.07.2019,ftese per oferte dt 03.07.2019,P-V date 11.07.2019,fd 16.07.2019 seria 279817517 Fh 10 dt 16.07.2019 , Proces verbal i marrjes ne dorezim dt 16.07.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 595,200 2019-07-05 2019-07-10 35810260012019 Kancelari MTM Blerje Toner Urdher Prokurimi nr 182 dt 03.06.2019,ftese per oferte dt 06.06.2019,P-V date 17.06.2019,fd 19.06.2019 seria 279813209 Fh 6 dt 19.06.2019 , Proces verbal i marrjes ne dorezim dt 19.06.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 565,200 2018-05-07 2018-05-15 20110260012018 Kancelari MTM kenceleri Urdher Prokurimi nr 104 dt 05.04.2018,ftese per oferte dt 05.04.2018.fd 11.04.2018 seria 228936598 Fh 1 dt 11.04.2018 , Proces verbal i marrjes ne dorezim dt 11.04.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 142,920 2017-08-31 2017-09-04 38510260012017 Kancelari Ministria Mjedisit leter u prok 7.7.2017 nr 14 ftes of 11.7.2017 fat 228920323 f hyrje 14.7.2017
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 102,203 2016-12-20 2016-12-22 61810260012016 Kancelari Ministria Mjedisit kancelari uprok nr 45 dat 9.12.16 p verbal dat 9.12.16 fat 9.12.16 seri 119870606 f hyrje 9.12.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 828,000 2016-12-15 2016-12-16 59910260012016 Kancelari Ministria Mjedisit tonera uprok nr 37 dat 14.11.16 ftes oferte 15.11.16 fat 6.12.2016 seri 119870274 f hyrje 6.12.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) InfoSoft Office Tirane 314,245 2016-12-07 2016-12-09 55710260012016 Kancelari Ministria Mjedisit kancelari up nr 22 dat 10.10.16 ftes oferte b11.10.16 fat 17.10.16 fhyrje 17.10.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave