Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,076 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INSITUT.IINPLEMENTIMITTEINFORMACIONIT 1,294,703.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSITUT.I INPLEMENTIMIT TE INFORMACIONIT Tirane 133,017 2018-03-19 2018-03-26 10910260012018 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete te tjera MTM TVSH,kontrate nr ESP-CS-CQ -18 dt 28.12.2015,fat nr 45 dt 19.01.2018 seri 48033652,Urdher Sek.Pre nr 1444 dt 21.02.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSITUT.I INPLEMENTIMIT TE INFORMACIONIT Tirane 135,681 2017-02-17 2017-02-20 5510260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh shkres nr 1176 dat 14.2.2016 fat nr 43 dat 1.2.2017 seri 70525049
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSITUT.I INPLEMENTIMIT TE INFORMACIONIT Tirane 475,648 2016-07-14 2016-07-15 34010260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh k 28.12.16 ft 11.7.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSITUT.I INPLEMENTIMIT TE INFORMACIONIT Tirane 274,383 2016-03-17 2016-03-17 10110260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit tvsh k 28.12.15 ft 10.3.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) INSITUT.I INPLEMENTIMIT TE INFORMACIONIT Tirane 275,974 2016-03-03 2016-03-04 7210260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit tvsh kv 28.12.15 ft 11.2.16 sh 24.12.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave