Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,076 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
HYSENQOJLE 3,523,816.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 982,323 2018-12-12 2018-12-14 61410260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Kujtim Gorica nr 4262 dt 06.12.2016, shkrese min. turizmi nr 29, dt 12.12.2018, likujdim total fat tvsh nr 115, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 568,894 2017-09-05 2017-09-06 38810260012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi 2143 dat 7.7.16 Qani Azizolli shkres 4.9.17
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 167,037 2016-04-28 2016-04-29 18410260012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit v gjyqi shpetimi 20.2.15 sh 21.4.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 253,900 2016-04-28 2016-04-29 18810260012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit v gjyqi Ilirjan Bakaj 15.4.15 sh 21.4.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 386,452 2015-12-11 2015-12-14 77510260012015 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit v gjyqi Lalush Ago 24.2.14 sh 7.12.15
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) HYSEN QOJLE Tirane 1,165,210 2015-12-04 2015-12-07 75610260012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit v gjyqi Pellumb Beqiri dt 22.4.15 sh4.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave