Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ArmandoLelaj 7,047,462.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-29 2019-05-30 228110260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr 4077 Dt 24.11.2016 Shkrese Min Turizmi Nr 13 Dt 13 05 2019 likujdim total Fat TVSH nr 05 dt 08 05 2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-14 2019-05-22 22810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr: 4077 Dt: 24.11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 13, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.05 dt 08.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-14 2019-05-20 22810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr: 4077 Dt: 24.11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 13, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.05 dt 08.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 453,728 2019-05-14 2019-05-17 22810260012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MTM Vendim Gjykate Jani Panajoti Nr: 4077 Dt: 24.11.2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 13, Dt: 13.05.2019, likujdim total, Fat TVSH nr.05 dt 08.05.2019
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 610,172 2019-01-18 2019-01-22 78110260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Filip Kondi Nr: 3366 Dt: 20/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 103 1, Dt: 31 12 2018, likujdim perfundimtar, Fat TVSH nr.23 dt 31,12,2018, ka lidhje me ush nr 699 dt 20 12 2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 819,033 2018-12-20 2018-12-24 69910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim Gjykate Filip Kondi Nr: 3366 Dt: 20/10/2016, Shkrese Min. Turizmi Nr: 103, Dt: 18/12/2018, likujdim total, Fat TVSH nr.12 dt 18,12,2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 529,648 2018-12-13 2018-12-17 64010260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Servet Hamata nr 2760 dt 22,09,2016, shkrese min. turizmi nr 55, dt 13.12.2018, likujdim total fat tvsh nr 03, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 845,546 2018-12-13 2018-12-17 63710260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Hysen Leskaj nr 2184 dt 13,07,2016, shkrese min. turizmi nr 52, dt 13.12.2018, likujdim total fat tvsh nr 01, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 915,655 2018-12-13 2018-12-17 63910260012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Vendim gjykate Piro Bane nr 2982 dt 30,09,2016, shkrese min. turizmi nr 54, dt 13.12.2018, likujdim total fat tvsh nr 02, dt 05.12.2018
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 745,622 2017-07-13 2017-07-17 32610260012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi nr 1553 dat 2.6.2017 shkres nr 82 dat 12.7.2017 Mudir Hoxha
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) Armando Lelaj Tirane 766,874 2017-07-10 2017-07-12 27910260012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Ministria Mjedisit vendim gjyqi nr2636 dat 9.12.2015 shkres nr 40 dat 7.7.2017 Arqile Meshini
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave