Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) (Mbi 3,542 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AVECONSULTING 8,788,804.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 65,980 2018-01-30 2018-01-31 162310260012017 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit mbikqyrje kont 30.3.17 fat 26.12.17 seri 47957442
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 700,674 2017-08-31 2017-09-04 38410260012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit mbik punimesh u prok nr 27 dat 8.2.17 njoft fit 15.3.17 kont 1023/4 dat 30.3.17 fat 127 dat 14.7.2017 seri 47957420
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 1,242,150 2017-05-22 2017-05-23 19310260012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Ministria Mjedisit mbik punimesh u prok nr 27 dat 8.2.17 njoft fit 15.3.17 kont 1023/4 dat 30.3.17 fat 112 dat 9.5.17 seri 47957405
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 902,400 2016-09-09 2016-09-13 40110260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit mb punimesh k 870/1 dt 8.2.16 ft 30.8.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 12,996 2016-09-09 2016-09-13 40210260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit mb punimesh k 30.5.16 ft 30.8.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 514,482 2016-08-25 2016-08-26 37510260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT 1026001 Ministria Mjedisit mbik punimesh k 3541/1 dt 30.5.16 ft 15.7.16
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 612,522 2016-06-21 2016-06-21 29710260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit mbik punimesh k 3541/1 30.5.16 ft 20.6.16 s 05966590
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 3,155,453 2016-04-28 2016-04-29 18910260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit Mbikqyrje punimesh kv 8.2.16 ft 19.4.16 s 05966584
Aparati i Ministrise se Turizmit dhe Mjedisit (3535)/ ish Ministria e Mjedisit Pyjeve dhe Administrimit te Ujrave (3535) A V E CONSULTING Tirane 1,582,147 2016-03-16 2016-03-17 8810260012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT Ministria Mjedisit mbik punimesh k 870/1 8.2.16 ft 2.3.16 s 0596582
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave